Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ki hogy vélekedik erről? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy vélekedik erről? Csak őszinten!

Figyelt kérdés
Egyre több kérdés van hogy a férfiak nem segítenek sem a gyerekek dolgaiban sem a hazimunkaban.Habár itt mindenkinek szuper férje van,de tényleg őszintén,ki hogy érzi,segít eleget a párja?Én vagy nagyon rossz helyre születtem,vagy nentudom,de 5 ből 5 nőnek nem segít a férje sem a hazimunkaban sem a gyerekek dolgaiban.Vajon ha az utcán kérdeznék meg vad idegen embereket milyen lehetne az aránya a válaszoknak?En tenyleg kivancsi vagyok erre.
2019. nov. 7. 11:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Az apám soha nem segített anyumnak ! A nagypapám meg igen ! Anyu megis elfogadta ezt a helyzetet.

Én megfogadtam mar kislányként, csak olyan ferfi kell aki segít, bar mikor építkeztünk nekem sem volt gáz, meg ciki talicskat tolni, meg lapátot fogni !

4 jó baratnőm van, es 3 csaladnal segít a ferj .ez jó arany ;)

2019. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk apám sose segített, csak dolgozott és munka után is sufniban tolt még melót (autószerelés).

Az én férjem segít, a fürdetés, estére pelenkázás, öltöztetés az övé, szívesen vállalta. Sokat is játszik a gyerekkel, nagyon szerencsésnek érzem magam (fél éves a fiúnk).

Házimunkában is segít, apróságokban, pl elmosogat, ha éppen a gyereket próbálom lenyugtatni (fogzik...), vagy icsit rendet rak, nem nagyon kell megkérnem, észreveszi magától.

De tudom, hogy ez ritkaság, pont ezért is érzem magam nagyon szerencsésnek és hálás is vagyok neki nagyon.


30N

2019. nov. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk nincs gyerekünk és nem is lesz, de a párom az első perctől fogva magától kiveszi a részét a háztartásból, mert neki ez a természetes. Nem kell rászólnom semmiért, sose kellett. Korábban sokáig egyedül élt így pontosan tudja, mivel jár a háztartás és nem hiszi azt, hogy ez a nő dolga lenne. Ez a mentalitása már ismerkedéskor is világos volt, különben nem is vettem volna őt komolyan. Nem tudom miért olyan meglepő, ha valaki nem áll össze az első begyepesedett, lusta tuskóval és normális társat választ, én a környezetemben is mindenhol ugyanezt látom, mint ami nálunk van, olyan ismerősöknél is, ahol vannak gyerekek. Egyáltalán nem ritka dolog.
2019. nov. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Ide az ír kérdést, ahol problèma van. Az biztos, hogy sok házasság megy ezen tönkre.
2019. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
Én azt vettem észre a körülöttem lévő emberekről, hogy amióta van facebook, azóta az apák imádnak babát fürdetni, pelenkázni és etetni. Nyilván csak addig amíg pici a gyerek, utána max elmennek érte oviba, iskolába. Ritka az a férj aki önként segít otthon.
2019. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
29%
Nekem exemnél is meg jelenlegi páromnál is nem az a jó kifejezés, hogy segítettek, hanem sokkal inkább én segítettem nekik. Házias a barátom, szeret sütni-főzni, en meg nem. Gyerek még nincs, de biztos besegít majd, ha lesz gyerek, ott tuti én csinálom majd az oroszlánrészt.
2019. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Ismerek olyan csajt aki hetente porszívózik és takarít. Nekem elég ugyanez havonta is. Mindenkinekm mások az elvárásai és más kompromisszumokat köt, a legjobb megbeszélni az ilyen dolgokat.
2019. nov. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én se "segítek". Csinálom a dolgok k. felét, mindegy mi az főzés, vasalás, vagy pelenkázás.

Nyomi, aki ezeket kihagyja.

2019. nov. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Együtt főzünk minden este, amiből van hogy másnap viszünk ebédre is. Együtt takarítunk (ő szeret porszívózni, én mosogatni), ha szólok neki, elpakol, de van, hogy ő sem bírja elnézni a kupit egy idő után (illetve én is toleráns vagyok, az asztalomon sosincs rend amúgy sem). Munka után bevásárolunk általában, felváltva vagy együtt. Megcsinálta a lakásomban a fürdőszobaajtót, beszerelte az új sütőt, én közben varrtam neki dolgokat. Van egy kiskutyusunk (baba még egy ideig nem is lesz), együtt visszük sétáltatni vagy felváltva, az ad neki reggel enni, akinek előbb eszébe jut, együtt fürdetjük.


És tudod, mi valósult meg ebből, mikor hozzáköltöztem? Minden. Mert úgy költöztem hozzá, hogy kikötöttem, hogy nem leszek házirabszolga és meg tudok csinálni dolgokat, de egyedül nem fogok, ha a feje tetejére áll, akkor sem. Csak kérhet dolgokat, ahogy én is tőle, de nem parancsolhat. És ha valamelyikünk nem tartja rendben annak az otthonát, akinél épp vagyunk, csak a legközelebbi közös időnkből rabolja az időt, mert valakinek meg kell csinálnia.


Nem érteke egyes nőket. Egy pasit nem lehet seggnyalással megtartani vagy az nagyon nem jó kapcsolat. Meg kell húzni határaidat, hogy mennyire tartod magad. És ez nem a vérfeminista duma, én is szeretek a páromnak csinálni meglepetésből vacsit, mire hazaér, szeretem meglepni néha azzal, hogy egyedül rakok rendet, ha ráérek vagy ágyba kapja a reggelit, de egyrészt ebből nem csinálunk rendszert egyoldalúan, másrészt ő is megcsinálná nekem és sosem várná el tőlem, így mindig örül nekem.


Nem akarom elhinni, hogy vannak emberek, akik nem ismerik az illemet vagy ennyire rohadt igénytelenek. Nem jut eszükbe, hogy az ő érdekül is vigyázni egy otthonra? Az ő érdekük is segíteni, hogy a párjuk hamarabb kész legyen és jusson idő egymásra? Az ő érdekük is, hogy egy kis állat vagy baba hozzájuk is ragaszkodjon és odafusson hozzájuk és felnézzen rájuk, mert töltenek együtt időt és nem csak mellette élnek? Nekem apám csak tv-zni járt haza. Szart anyámra is meg a háztartásra is. És lám, soha nem voltam apás, az iskolában sem csináltam neki semmi ajándékot. Anya volt a minden, egy vitában mindig anya mellett álltam, a mai napig anyámat látogatom gyakrabban és neki köszöntem meg a diplomámat, nem apámnak, mert ő ült le velem tanulni kisgyerekként. Hát akinek ez jó, az csinálja. Ember és állat is érzi a törődést, akár a gyereked, akár a társad. Minősíthetetlen emberek azok, akik ilyesmit úgy vállalnak be, hogy csak a gyümölcsöket aratni jelennek meg meg mellet verni. Ez van.

2019. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Segít, mert nem csicska vagyok. Én főzök azt vállalom, de elmosogat, darabol, kezem alá dolgozik. Ha kell porszívózik, felmos, ablakot pucol.

Mosni utál, de ha összerakom egy kupacba és megmondom melyik programot kell elindítani megteszi. Magától nem rakja össze, de jobb is, mert nem lenne normális ruhánk.


Magától teszi e ezeket? Van amit igen, vagy amiért szólni kell 3*. DE akkor már eléállok és eszébejut. Ez az igazság.

2019. nov. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!