Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiként ha csak heti 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként ha csak heti 1 szabadnapot vagyok otthon és a fizetésemből se adok semmit a közös kasszába úgy lehetne hosszútávú párkapcsolatra partnert találnom?

Figyelt kérdés

Férfiként ha csak heti 1 szabadnapot vagyok otthon és a fizetésemből se adok semmit a közös kasszába úgy lehetne hosszútávú párkapcsolatra partnert találnom?

Ezt mennyire tolerálná egy nő?


Házam, autóm van ennek a fenntartását én állnám. Nem is szeretnék közös kasszát vezetni. Kaja bevásárláskor azért eggyütt viselnénk a költségeket.

A randikorszakból kilépve talán félévente ha 3-4 nap jutna elmenni valahova de biztos nem mennék külföldre.

Amúgy heti 6 nap melónál minden este otthon vagyok. A 7. Napon meg örûlök ha az otthoni munkát megcsinálom vagy kipihenem magam egy fél nap szóval az se olyan egész nap elmehetnénk valahova nap lenne.

31F.



2020. febr. 5. 08:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Szóval akkor az összes rezsiköltséget te állod és a csajnak csak a kajálást kell fizetni?


És csak úgy nem mellékesen megkérdezem: ha neked mégis összejön, és családot alapítotok, akkor ott az anyagiakkal hogy lesz, mikor a nő 3 évig alig fog kapni valamit és nem dolgozik? Akkor kénytelen leszel te eltartani a családodat. Vagy ideáig még nem terjedt az agyi szinted?

2020. febr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ez az időbeosztás kevés lenne. Kevés dologra vagyok allergiás, de a távkapcsolat és a retek munkaidő olyasmi, ami elvből kizáró ok, akármilyen jó is maga az ember.
2020. febr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan találsz majd egy balekot, aki ebbe belemegy...
2020. febr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Lol ha nem adsz bele semmit akkor nem közös kassza. Maradj magadnak. Nincs időd egy párkapcsolatra.
2020. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Maradj egyedül inkább. Esetleg szexkapcsolat való még neked a leírás alapján.
2020. febr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Mekkora zsido vagy uristen
2020. febr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

1#

Persze a gyereknevelés költségeket ha ott lenne az idő azt is állnám szívesen a rezsi mellett.

(De nem szeretnék még egy lehúzós kapcsolatba keveredni, elvileg a másik félnek is van fizetése amit magára költhet.)


80%-ban akkor jobb ha meg se házasodok.

2020. febr. 5. 09:25
 8/25 A kérdező kommentje:

6#

Az miért zsidóság ha a komplett rezsi-t egyedül vinném a hátamon?

CSOK-os ismerős párokkal beszélve 1:1-be megy az egyik fizetésük a ház törlesztőre 20 évig.


Nem pontozok le senkit.


Írhattok, hogy mibe kéne változtatnom.


Nos lehet hogy a párkapcsolat nem az erősségem, de azért gyereket én is szeretnék, az meg csak párkapcsolatban lenne csak normálisan.

2020. febr. 5. 09:35
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaki éppúpgy gondolkodik mint te, tehát nem hajlandó változni a közös életért, hanemn éli a magáét és beleillik az időbeosztásába heti 1 egészségügyi torna, akkor persze. Egyébként egészséges lelkületű, kapcsolatra és családra vágyó nő hangosan kiröhög és otthagy egy ilyen leírás után, mert ez inkább egy üzleti szerződésre hasonlít, mint párkapcsolatra. Te megmondod mit tudsz ajánlani, a másik fél vagy elfogadja, vagy nem. Hideg, száraz, távolságtartó és fel sem merül a másik fél hatása a te életedre. Ez csak egy vicc. N35
2020. febr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

Jaj, még egy ember, aki a következő kapcsolatán akarja leverni az előző kapcsolatát.


Figyi, annyira nehéz lenne ilyen idióta szarrágóskodás helyett egyszerűen csak normálisnak de óvatosnak lenni? Én is tudok így élni, ennyi ész és jó érzés szorult belém a párom iránt. A lehúzást észreveszi az ember szaros bohócműsor nélkül is.

2020. febr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!