Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Családi ház vásárlás együttélé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családi ház vásárlás együttélés nélkül?

Figyelt kérdés

párommal 1,5 éve vagyunk együtt. 22évesek vagyunk beszéltünk a terveinkről.

Későbbiekben családi házat szeretnénk venni/építeni. De viszont addig nem szeretne összeköltózni sem az ő sem az én szüleimhez, pedig hely volta. Miért? Normális dolog szerintem ha legalább fél évet együtt laknánk...lakva ismerszik meg az ember...ugyebár...és ha veszünk új házat? mi lessz ha nemis vagyunk meg egymás melett? Nem értem miért nem akar összeköltözni velem



2020. febr. 21. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
igen,ezen elbuktok,aztán adhatjátok el a házat,te tudod,én nem vennék igy,lehet ki se jöttök majd.
2020. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Szulokhoz en sem koltoznek, ezen nem ertem, miert csodalkozol. Veled akar elni, nem tinedzserest jatszani a szulok nyakan. Akkor mar keressetek valami olcso alberletet, akar csak par honapra, de egyebkent ugy vettem eszre, hogy az osszekoltozessel sok minden nem valtozik, ha alapvetoen nincsenek konfliktuskezelesi problemaitok.
2020. febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
de változik,szőke...
2020. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem meg nem valtozik. En a sajat tapasztalatomat irtam le. Az osszekoltozes utan is ugyanolyan a parommal az egyutt toltott ido, mint amikor meg csak “jartunk” es nem laktunk egyutt. Annyi a kulonbseg, hogy mar folyamatosan itt van lassan ot eve, nem csak heti parszor. Mas kerdes, amikor valaki egy vadidegennel koltozik ossze, mert semmi emberismerete nincsen, de masfel ev utan talan mar nem csak a rozsaszin szemuvegen at latjuk a masikat, ha nem is mindet, de azert ugy nagyjabol ismerhetjuk a hibait.

Szulok nyakan egyutt elni pedig egyaltalan nem olyan, mint kettesben, akkor sem, ha amugy magukat latjak el, mivel a kerdezo baratja nem akar szulokkel lakni, folyamatosan feszengene naluk, ha megis belemenne, nem tudna onmaga lenni, igy tulajdonkepp felesleges az egesz mert ha utana kettesben laknak majd, akkor lesz onmaga es akkor meg ugyanugy kiderulhet, hogy nem illenek ossze :D (Pl extrem pelda, de ha egy agressziv barom titokban, nyilvan nem a szulok elott fogja kepen torolni a lanyt. Ugyanez igaz lehet enyhebb, de idegesito peldak eseten is.)

Szoval meg mindig az alberlet a legjobb opcio.

2020. febr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
egyetértek szöszi,albérlet...majd ráfázik a kérdező.beleugrik egy hitelbe,örökre vége..
2020. febr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem akar a szülők nyakán élni, teljesen más úgy mintha magatok lennétek. Az albérlet jó ötlet szerintem is, a házat én sem ajánlanám. Maga a kapcsolat is nagyon friss még egy ekkora döntéshez, ami a következő 20-30 éveteket meghatározza.
2020. febr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Albérlet. Szülőkbél se lennétek önmagatok
2020. febr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Te gondolkodsz normálisan. A legtöbb kapcsolat egy új helyzetben megy tönkre (összeköltözés, gyerekvállalás), mert akkor jönnek rá az emberek, hogy nem illenek egymáshoz és alkalmatlanok összedolgozni egymással.
2020. febr. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Szóval nem változik?

Nézőpont kérdése!

A férfi és nő kapcsolata a következők szerint alakul.

A nő reméli, hogy a férfi meg fog változni.

A férfi reméli, hogy a nő nem fog változni.

De legalább mindketten csalódnak.

2020. febr. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem az összeköltözést halogatja, csak nem akar a szülők nyakán lenni
2020. febr. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!