Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Éreztél már hasonlót házimunka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már hasonlót házimunka kapcsán?

Figyelt kérdés

hogy igazán téged érdekel hogy szinten legyen tartva a rend. Ha fáradtan is de megcsinálod.


Ő olyan hogy hét közben nem igazán takarít mindig csak hvgn, amolyan kötelező program. Hiába lenne ideje hét közben; még csak fel se mos pedig 45nm-ről beszélünk.


Szóval nincs az hogy munka utan gyorsan megcsinálom és annyival is kevesebb lesz hvgre..


2020. máj. 19. 09:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Változó. Amikor nagyon sok a dolgom, és soká érek haza/még otthon is folytatnom kell, akkor lesz*rom a házimunkát, azt a pár napot kibírja. Amikor nincs annyi dolgom, akkor igyekszem fenntartani a rendet, hogy csak ritkán kelljen olyan igazán nagy takarítást csinálni.
2020. máj. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Eléggé unatkozhatsz ha ez a legnagyobb problémád.
2020. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

De nem szeretem ezeket az embereket... Az ember kinnhagy egy poharat, a másik meg jön és nagy mártirkodva elmossa, mikor 1) az égadta világon senki sem kérte rá, 2) nem is zavart senkit az a szar. De nem, hát fel kell nyalni mindent akkor is, mikor te még jónak ítéled és azt mondod, hogy ma elfoglalt vagyok, holnap kitakarítok. Mert holnapig nem ér rá, azonnal meg kell csinálni, hogy a másiknak esélye se legyen besegíteni. Utána meg csodálkozik szerencsétlen, hogy rá van hagyva minden munka. Akkor csináld bmeg, senki sem kérte.


És ezt úgy mondom, nő vagyok és viszonylag tisztaságkedvelő...

2020. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%

Persze, sőtt exem meg hétvégén sem csinalta...

Persze sorozatot nézni, tv előtt dögleni volt ideje.

2020. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Árul már el, hogy a mi a fenét kell felmosni 45 négyzetméteren hét közben? Ha hét végén alaposan fel van takarítva és nem dobáljátok szét a ruhátokat és nem mentek be koszos cipővel, nem kibírja egy hétig? Hét közben elég mosogatni, meg a fürdőt egyszer áttörölni.
2020. máj. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek a hármassal, tipikus mártír lehetsz, csodálom, hogy ezt valaki képes elviselni és még nem lépett le.
2020. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Sunshinedoll ***** válasza:
88%

Én úgy vagyok vele, hogy amit meg tudok csinálni 5 perc alatt, azt nem halogatom. Inkább elmosogatok este 11-kor, és letörölgetem a konyhapultot, és felkelek reggel a tiszta konyhára, minthogy reggel még azzal vacakoljak munka előtt.

Ha valamit nincs kedvem megcsinálni, mindig átgondolom, mennyi időt vesz igénybe, és ha nem sokat, akkor megcsinálom, mert később örülni fogok neki, hogy nem halogattam.

Ha iszok egy kávét, azonnal elöblítem a poharat, ez max. fél percet vesz igénybe, míg, ha összegyűjtenék 3 bögrét meg egy tányért és órák múlva állnék neki, több idő lenne elmosogatni, és valószínűleg beleszáradna a kávé, a zsír, nehezebb lenne kimosni és csak idegesítene a tudat, hogy ott áll a mosatlan és azt még meg kell csinálnom.

Nem akarok kib-szni saját magammal, így amit tudok, megcsinálom.

A Nagyobb munkát hétvégére szoktam hagyni, pl. felmosás, portörlés, WC takarítás, de pl. nálunk valamiért mindig sok por jön be, porszívózni, sepregetni nem elég heti egyszer.

Én hozzászoktam ezekhez, amióta egyedül élek, mert pl. ha pl. át akarok hívni magamhoz valakit, akivel összefutok a városban (egyetemista koromban gyakoribb volt, hogy áthívtam egy barátnőmet órák után vagy ilyesmi), nem akarom csak azért nem áthívni, mert jajj vajon hogy áll a lakás. Nekem ciki az, ha rumli van nálam és ezt más is látja, és míg az teljesen normális, ha nincs minden nap mindig patent rend, és ha a pulcsim a kanapén marad, vagy a széken, de szerintem a mosatlan meg a por ne álljon már a lakásba, úgyhogy én erre odafigyelek. Más lakása nem érdekel, de nálam ez van.

Amúgy nálunk én vagyok a tisztaságmániás, a párom meg inkább rendmániás, így szerintem elég jól kiegészítjük egymást. Ő jobban szeret meg többet szokott pakolászni, a széthányt holmikat összeszedni, én meg inkább szeretek takarítani.

Én a szemetet utálom levinni, azt szinte csak ő csinálja, de pl. vécét pucolni mindig én szoktam. Hál Istennek a párommal nincs különösebb gond ilyen téren. Néha hajlamos halogatni dolgokat, de én megértem, hogy nem mindenki olyan, mint én. Nekem a vasalás az, amit szívem szerint soha az életbe nem csinálnék :D

2020. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Néha éreztem, de alapvetően nem ez a jellemző. Néha nekem is van olyanom, hogy időm is lenne rá, erőm is, de kedvem semmi, ezért inkább elhalasztom a takarítást. Hétvégente viszont nálunk is "kötelező" program az alaposabb takarítás, hétköznap inkább csak a szintentartás megy, és esetleg ha valami váratlan szituáció adódik, akkor azt gyorsan korrigáljuk (főzés közben kiborítok valamit, akkor feltakarítom a környezetét, de akkor sem megyek végig az egész lakáson, de ha mondjuk vendégeket várunk, akkor előtte kicsit alaposabban kitakarítunk, ne a mosatlan legyen az első, amivel szembe találkoznak mikor belépnek).
2020. máj. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem mártír senki. De képes rá hogy a fürdőbe levő kis kukát képes úgy használni h nem tesz bele zsákot. Vagy meghozom a tisztítószert és ahová lerakom ott van napokig.( mondom neki h rakja úgy el ahová szokta). A ruhái a mosógépen összegyűrve ahogy levette. Úgy kell szólni h ugyan tegye már a helyére vagy legalább normálisabban hagyja rajta
2020. máj. 19. 11:01
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az nem takarítás hanem rendetlen alaptermészet. Ő ezek szerint ilyen. Beszéljetek erről, de nem biztos, hogy ezen tud/akar változtatni.
2020. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!