Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Bunkosag a páromtól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkosag a páromtól, hogy szerettem volna együtt vacsizni vele és 3 féle dolgot főztem neki és ő most pizzát rendelt?

Figyelt kérdés

Amiért jó idő van és tegnap vettünk egy új kertibutort szerettem volna vele vacsizni, de o megette a másodikat, nem is az egeszet és utána most pizzát rendel.. ja és holnap van neki is meg nekem is a szülinapunk.

Látja egyébként hogy rossz kedvem van de nem tesz ellene semmit se, csak néha beszól. Nálatok is szokott ilyen lenni? Holnap 23/L :D


2020. máj. 20. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Ekkora bunkó nem lenne a párom sosem.
2020. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk ilyen 5 év alatt egyszer nem fordult elő.

Elég nagy bunkó a bárod :(

24L

2020. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

Gratulálok a párválasztáshoz.


Miért is ragaszkodsz egy olyan emberhez, aki magasról tesz rád? (költői kérdés, magadnak ne hazudj!)

2020. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Mi altalaban elore megbeszeljuk, ki mit akar enni, igy nincs olyan, hogy akkor fozzunk, amikor a masik pizzazna.
2020. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ez bunkó dolog volt tőle. Beszélj majd vele erről.
2020. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Az.
2020. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Mióta vagytok együtt?

Nekem a párom olyan (mint kiderült), hogy jön egy klikk az agyára, hogy neki mit van kedve enni, és akkor is képes lenne pizzát rendelni vagy elmenni a Burger kingbe ha amúgy tele van a hűtő.

Ezért az összeköltözés után gyorsan leszoktam róla hogy "főzök" rá, általában akkor főzök ha én megkívánok valamit és kedvem van hozzá, ő meg "eszik azt ha akar", ilyeneken nem fújom fel magam, mert tudom hogy ha ahhoz van kedve akkor kínai instant levest fog enni a gulyásleves helyett. Fura, de ez van.

2020. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
Gyökér volt. Nem baj, ilyenek kellenek nektek. 🙂 Isten éltessen előre is!
2020. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Ugyan szoktunk néha pizzát rendelni, de sose akkor, ha főzünk valamit magunknak. Tiszteletlenségnek érezném, ha már a párom vette a fáradságot és szívvel-lélekkel összedobott valamit a konyhában.
2020. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Clay Morrow ***** válasza:
50%
Jók vagytok mindketten.
2020. máj. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!