Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy álltok a csókkal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álltok a csókkal egy hosszú kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Akik hosszú kapcsolatban élnek, (tegyük fel, több, mint 5 éve, vagy mégtöbb), szoktatok még csókolózni? Vagy csak puszi/szájrapuszi van?

Hogy élitek meg, ha nincs már csók? Ez negatívum? Sokszor olvasom itt, hogy sokan úgy vélekednek, hogyha "eltűnik a csók", az rosszat jelent.


A friss, fiatal párokon ugye azt látni, hogy akár az utcán, parkban, stb csókolóznak, de egy hosszú kapcsolatban (szerintem)ez már nem jellemző, nem?

Akik hosszú évek óta együtt vannak, mikor csókolóznak és hol?

Otthon szoktátok "csak úgy" megcsókolni egymást? Vagy érkezéskor/búcsúzáskor?


Érdekelne, mások hogy viszonyulnak ehhez a kérdéshez, illetve, hogy gyakorlatban hogy néz ez ki hosszú kapcsolatokban.


Kérlek írjátok meg a válaszban azt is, hogy mióta vagytok együtt!



2020. nov. 25. 07:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi 5 év után is csókolózunk, és ugyanúgy "gyomorszájon" vág az érzés, ugyanúgy felizgulunk tőle, mint amikor járni kezdtünk.


Reggel amikor felébredünk akkor több szájrapuszi van, amikor elköszönünk egymástól akkor egy rovidebb csók, délután szintén egy kis nyelves csók, szeretkezés előtt, közben, után meg rendes csók, napközben meg több apró szájrapuszi, majdnem nyelves csók.

2020. nov. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Mi 2 éve vagyunk együtt, de már nincs csók. Nem hiányzik.
2020. nov. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
13 éve együtt. Gyakran csókolózunk, főleg szex előtt és közben sokat. Napközben leginkább szájra puszi.
2020. nov. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
3 éve vagyunk együtt. Mi is szex előtt és közben csókolózunk. Máskor csak szájrapuzizunk, mert a csóktól felizgulunk mindketten, annak meg nincs értelme, hogy a férjem meredező szerszámmal közlekedik... Mondjuk az utcán smárolás tipikus tini dolog, marha ízléstelen szerintem.
2020. nov. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
8 éve vagyunk együtt, csak szexnél van csók, de azt sem szeretem, mert borzalmasan csókol!
2020. nov. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%
28 év után már nem.
2020. nov. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
8 éve vagyunk együtt, mi sem csókolózunk már, csak szex előtt meg közben, amúgy csak szájra puszi.
2020. nov. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos eltűnt, pedig úgy szeretném :(

Köszönéskor van csak szájrapuszi, meg elalvás előtt max

Ha szexelünk, akkor sincs már egy ideje. Naponta 600-szor mosok fogat, fogselymezek, rágózok, és az összes fogamat egytől egyig megcsináltattam, ami picit rossz volt. De mégis attól félek, mi van, ha undi vagyok :( Emiatt rögeszmémmé vált ez, már sokszor én se merem megcsókolni evés után pl, vagy délután ha sokáig nem ittam.

Megkérdezni nem merem,

Mert nagyon megsértődnék ha negatív választ kapnék, és lehet mégjobban eltávolodnánk.

2020. nov. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van, de jóval kevesebbszer, mint az elején, napközben gyakoribb a puszi, szájra puszi. 4 éve vagyunk együtt
2020. nov. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú kapcsolatban hosszan csókolozunk (23 éve)
2020. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!