Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért kell úgy főznöm, ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell úgy főznöm, ahogy a párom anyja?

Figyelt kérdés
Párom megkért, hogy főzzek meg neki egy ételt. Neki is álltam úgy, ahogy én anyukámtól tanultam, de odajött, hogy szerinte ezt nem így kell, az anyja máshogy csinálta neki. Mondtam neki, hogy én meg így tanultam. Végül veszekedés lett belőle és ott hagytam a konyhában. Szerintetek kinek van igaza? Miért nem lehet elfogadni azt, ahogyan én főzök?
2021. febr. 21. 16:09
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
18%
Elfogadni el lehet, csak gondolom az nem úgy ízlik neki. Miért nem lehet úgy főzni, ahogy az anyja? Az a baj, hogy ugyanúgy fellehet tenni a kérdést oda-vissza. Okos enged szamár szenved, szerintem az a vesztes, aki ilyen apróságon nem tudja túltenni magát. Úgy ahogy ő, te sem tudod elfogadni.
2021. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
92%

Főzzön neki a jó édes anyja akkor.

Kifogtad anyuci pici fiát sajnos.

2021. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
22%
Valahol mindenki a saját csaladi mintáját keresi a masikban ill akarná ráhuzni a masikra. Valami ilyesmi a pszichologiája
2021. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Az anyja már nem él, így sajnos ez nem opció. De felháborít a dolog, mert utánanéztem, hogy kell megcsinálni ezt az ételt, az én anyámat is megkérdeztem, hogy ő hogyan szokta csinálni. De nem, az úgy nem jó, mert az ő anyja máshogy csinálta és csak az a jó.
2021. febr. 21. 16:14
 5/52 anonim ***** válasza:
15%
Igazad van, csak az a jó, ahogy te mondod, örülsz, ezt szeretted volna hallani?
2021. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
96%
Majd ha ő főz csinálhatja úgy ahogy anyucitól tanulta. Én meg úgy csinálom, ahogy én tudom. Lehet ez is ugyanúgy ízlene neki
2021. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
88%

Mindenkinek az a koszt ízlik a legjobban amit otthon szokott meg. Az én anyukám elég natúran foz, férjem anyja pedig nagyon fűszeresen. Megtaláltuk az arany középutat.

Megfőzöm az ételt fűszeresebben, ha szeretne bele rakni plusz borsot, sót, paprikát stb, mindig oda teszem a tányérja mellé.

"A káposzta megmarad, de a kecske is jól lak" :)

Majd összeszoktok, idővel.

2021. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Nem, nem az a lényeg, hogy nekem legyen igazam. De ha én megtanultam valahogy főzni, akkor miért kellene újratanulnom az egészet a párom anyjának ízvilága szerint?
2021. febr. 21. 16:16
 9/52 anonim ***** válasza:
13%

Ne legyél makacs, hanem beszéljétek meg.

Az anyukája meghalt, szerinted miért vágyik annyira az ő izvilagara????

2021. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
#9 Ennyi erővel mindent ráhagyhatnék, mert az anyja meghalt. És miért nem lehet egyszer kipróbálni úgy az ételt, ahogyan én szívem szerint megcsinálnám?
2021. febr. 21. 16:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!