Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen hétvégi programok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hétvégi programok vannak így vírus alatt pároknak?

Figyelt kérdés
Nézegettem ilyesfajta kérdéseket,de csak a sok idióta próbált vicces lenni,hogy dugás vagy szopás.Az megvan amúgy is 🤭 normális választ várok, köszönöm:)
2021. febr. 28. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Ha ennyire nem tudod feltalalni magadat, minek van parod?
2021. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért,hogy feltehesd ezt a kérdést 😊
2021. febr. 28. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Pl.: játszatok szerepjátékokat
2021. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezed pont most, az idei év első tavaszi időjárásra emlékeztető hétvégéjén.
2021. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi most voltunk a Börzsönyben egy rövid 6 km-es erdei, hegyi túrán.

De mi mindig járunk erre arra, vannak nagyon jó túra aplikációk, járjuk a kék túra útvonalait, eljárunk tereplovaglásra havonta 1 vagy 2 alkalommal, geoládákat keresünk (erre is vannak nagyon jó aplikációk), esős napokon meg wiizünk, társasozunk, kártyázunk, kipróbáltuk milyen festeni és nagyon tetszett, vettünk vásznakat és mindenféle dolgokat festünk, én vettem egy hangszert magamnak és azon tanulok játszani, a párom egy új videós programot tanulgat, punnyadunk csak úgy.

2021. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cpt_Obviously ***** válasza:
0%
Igaz nem hétvégi program, de külföldi utazás jó buli most, olcsó és kevesen vannak, ha kevesebb pénzetek van egy Egyiptom, ha sok akkor pl Dominika.
2021. febr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Mi a férjemmel elég nagy kockàk vagyunk, szóval nekünk ott vannak a co-op pc játékok, vagy lanozunk, gyakran minecraftozunk közösen. Ha nagyon elegünk van az otthonlétből és szép az idő, akkor elmegyünk sétálni valamerre a városon kívül vagy a tisza partra, én ilyenkor kiélem a hobbifotós hajlamaimat is. Emellett sok társas is van itthon, azokat is nyomjuk, néha áthívjuk a barátokat is társasozni délután, csak rossz, hogy fél nyolckor mindenkinek kalap-kabát. :(

Ja, és rászoktunk a hétvégi piacozásra is a teszkózás helyett.

2021. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!