Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan várom el a páromtól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várom el a páromtól, hogy eltartson?

Figyelt kérdés
Röviden: 2 évig nálunk lakott teljesen ingyen (pedig volt munkája), főzve, mosva volt rá. Elköltöztünk albérletbe, de én még tanulok, nincs bevételem az ösztöndíjon felül. Szerintem jogos az elvárás a részemről, hogy addig a 1,5 évig eltartson, még befejezem a képzést. Egyébként mindent magamnak veszek alapélemiszereken kívül, csak a lakbérbe/rezsibe nem tudok beszállni, de a házimunkát is 100%-ban én végzem.
2021. márc. 7. 00:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem, ha 2 évig el volt tartva általad (és az most mindegy, hogy ez neked, vagy a szüleidnek köszönhető), teljesen jogos, hogy most "rajta a sor".

Nyilván, egy szeretetteljes párkapcsolatban ez nincs kicentizve, de ha már most hisztizik, azok után, hogy ki volt tartva a segge, az rég gáz.

2021. márc. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egy párkapcsolatban természetes, hogy vagyonközösség van. Ha nem akar eltartani, akkor költözz vissza a szüleidhez és mondd meg, hogy most másfél évig külön fogtok élni.
2021. márc. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy költöztetek össze anélkül, hogy tisztáztátok volna, hogy miből fogtok megélni?
2021. márc. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
11%

18 hónapig? Az rengeteg.

2-3 honap az elfogadható szint nálam.

2021. márc. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
31%
mivel biztos vagyok benne, hogy NEM te tartottad el két évig, és mégcsak nem is te főztél, mostál rá, hanem anyuci, így nem értem, mi az amit te teszel bele ebbe az egészbe? Eddig a szüleid nyalták ki a valagad, mostantól pedig a pasidtól várod?
2021. márc. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
és se lakbért, se rezsit nem fizetsz, de azt írod hogy még a kaját sem, akkor mi az a minden, amit magadnak veszel? A sminkjeid meg a kis tűsarkúid?
2021. márc. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%
Beszéljétek meg.
2021. márc. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Ugyan az ide írogató feminácik szerint a férfi kötelessége a nőt eltartani és az összes házimunkát elvégezni, de a valóságban elméletileg egyenjogúság van, mindkét félnek ki kell vennie a részét a munkából.
2021. márc. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem. Nem nálad élt és nem Te tartottad el, hanem a szüleid, amit köszönj meg nekik.

Számomra fura, hogy összeköltözés előtt nem gondoltatok arra, hogy miből fogtok élni. Menj el suli mellett diákmunkázni, hogy legalább minimálisan be tudj segíteni. A szándék és a hozzáállás a lényeg. 1,5 év nagyon sok idő. Mi lesz ha vele történik valami?

2021. márc. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy jogos, az számít, amit megbeszéltek. Szerintem érdemes kommunikálni egy kapcsopatban, másképp oda lyukadsz ki, hogy "de én azt hittem" és pofára esés, vita lesz. Támogatja a továbbtanulást, el tud tartani? Milyen a kapcsolatotok?
2021. márc. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!