Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hálátlan vagyok, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hálátlan vagyok, ha már elvárok virágot esetleg nőnapra meg más alkalmaimra a páromtól, mikor régen ez nem érdekelt?

Figyelt kérdés

Régen lázadó voltam, mondtam h nem érdekel a virág nem is szeretem.

De korral vtoztam és tudja hogy változtam, de nem tudunk egy nőnapot megelni veszekedés és csalódás nélkül.

Valahogy nem törődik ezzel, tudja h örülnék neki, de ha ad, inkább azt látom h önmaga miatt adja, hogy abba fürödjön, hogy ő adott és milyen ritka pasi.

Ha pedig nem ad, akkor mindig van vmi magyarázat és a vége az h én elvarom és követelem.

Nincs inyemre az h követelem, de bakker tudja h jól esne.

Most ép olyan virágot vett amilyet akartam múltkor venni tégelyest de lebeszelt róla az ára miatt, végül összevesztunk h 2x sem volt a másik boltba ahol olcsóbb és tudja h félek hogy elfogy, erre most meg ette nőnapra és vhogy ilyen letudom, vett nekem virágot kussoljak. Pedig 1 szál tulipánnak úgy tudnék örülni, a tegelyest megvehette volna nekem akkor mikor szerettem volna de drágább volt.

Más téren kedves, figyelmes, segít a gyereknevelesbe, jó apa, soha nem szidott soha nem bántott szavakkal sem, de ezen a téren úgy érzem bunkó. Vagy én vagyok kényes vagy tipikus pic@a hogy "elvarom" "követelem"?

Jol esne nem elvarni, csak ha tudja h jolesne az a szál rohadék Virág akkor megadna és nem tojna le



2021. márc. 7. 21:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%

Mi az isten bajod van? Csak én nem értem? Ha vett, az nem volt jó, ha nem vett akkor meg az?


Elmondtad hogy akarsz virágot, kaptál, nem? Akkor mit prblémázol?


Egyáltalán minek ennyit problemázni egy k**rva virágon meg egy kitalált gagyi mű "ünnepen"?? (Nőként mondom). Dedós szint.


Komolyan igenis örülj annak ha kapsz. Ne problémázz, ne hisztizt mert visszataszító!

2021. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Az mondjuk picit igazságtalan és gyerekes viselkedés, ha mondjuk 2020-ban közlöd, hogy téged ez nem érdekel, nem kell virág, 2021-ben pedig lecseszed, mert "meggondoltad magad" és milyen bunkó dolog már, hogy nem készült, mikor "kellett volna" és az, hogy tavaly elutasítottad az "nem számít", mert neki "tudnia kellene" ezt is.



De elnézve a kérdésed, ha adna neked az sem lenne jó, mert akkor csak "önmagát fényezi vele". Tud olyat tenni ami neked megfelel? A kérdésedből úgy tűnik, hogy az a válasz, hogy "nem".

2021. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Követelesre kenyszerbol vett viragot te eltudnal fogadni eleve?
2021. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%

Kicsit kiszámíthatatlan vagy így a leírásodból. Először elutasítod, mert lázadó vagy. Oké. Aztán hirtelen konzervatív lettél és kéne a virág. De neked az X virág kéne. Nem veszi meg. Aztán mégis megveszi nőnapra. De Te most már jobban örülnél egy tulipánnak. Sőt, abba, hogy megveszi neked az általa drágállott virágot, amiért ki tudja mióta rinyálsz, azt vetíted bele, hogy csak letudta a dolgot. Tehát aki tudatosan azt a virágot veszi meg, amit régóta szeretnél, az valójában csak túl akar esni ezen a kényszerű kötelességen. Vagy az zavar, hogy nem a legdrágább helyen vette meg ugyanazt a gyomot?

Te felvettél valami nagyon sötét szemüveget szerintem, pszichológus segítene! Mert ebből neki is lejön, ne féljél, hogy egyszerűen nem lehet semmivel a kedvedre tenni. Az ilyenekkel nem túl fényes az élet.

2021. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Mondjuk szebben is irhatnatok, nem sertegetesekert jöttem. Elfogadom ha nem nekem van igazam, eleve azért kérdeztem, de az 1 hozzaszolo szintű hőkölés és beszologatas nem érdekel.

Nem írtam, de a nem érdekel a virág és a jolesne Virág közt eltelt 6 év kb.


Másik, hogy nem ép a virág itt a téma, hanem az igény, hogy tudja hogy jolesne, szeretnék kapni néha valamit tőle, mondjuk legalább kitűzött ünnepekre amikor beletartozom a csoportba amelyik kap (nő a nőnapon)


Igen vett virágot azt amit megkapok nőnapra, mert múltkor sajnalta rá a párszaz Ft drágább összeget, aztan a részletek miatt több a feszültségem, amit 5 oldalon tudnék taglalni de az mellékes, a lényeget leirtam.


Másik kérdés, akik fentebb jól leszidtak, kapnak virágot? És ha ez számukra vmi érthetetlen mód fontossá válik és mégse kapnak, hogy élnék meg?

2021. márc. 7. 21:59
 6/26 A kérdező kommentje:

Utolsó, az a k@va drága Virág amit kineztem, kapaszkodj meg gyorsan, 900 ft.

A régóta rinyam pedig 4 napja meglattam és saját pénzből megvettem volna mert saját penzemből vásárolok, nem az övén.

Es mivel azt mondta ne vegyem meg tud hozni olcsóbban onnan ahova saját ügyébe elmenne.

Végül a saját ügyét elintezte odaut nélkül, de az én virágom miatt nem tett kanyart arra már, jó oké nem volt útba.

Aztán megvette mikor kértem más boltba ahol amugyis ott tartózkodott de csak 1etpedig 3x meséltem h kettesével akarok ültetni a bejárat két oldalához.

Ezen az extrém Virág mizerian ami "bajom" van hogy úgy érzem nem figyel rám, nem hall.

Elmeselem a terveimet, azt h kettesével ültetni miért hova szeretnék és vesz 1et mikor 3x kértem.

Érted ezek hülye kis részletek de ezeket nem írogatok.

2021. márc. 7. 22:04
 7/26 A kérdező kommentje:

Mindezen felül bántott hogy egyet vett mert leesett h végig nem figyelt rám, megbeszéltük, elismert hogy tényleg nem figyel rám mert neki természetes hogy vagyok neki és már nem kell tepernie.

Es vett akkor még 2 dbot ami nőnapra ment volna és úgy éreztem letud vele.

2021. márc. 7. 22:06
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha virágra szorulok, veszek magamnak. Tavasztól folyamatosan van egy csokor tulipán az asztalon. A férjemnek adhoc módon jut eszébe, hogy virágot vegyen nekem és általában ez nem esik jeles alkalomra, csak meglát egy szép virágot és megveszi. Ismerem Őt és nem tudnám elvárni tőle, hogy erőltesse a virágot a jeles alkalmakra. Neki ez extra megterhelés lenne, valószínűleg emlékeztetőt kellene beállítania, mert totál rosszul érezné magát, ha elfelejtené. Én meg tudnám, hogy az ajándékom kissé erőltetett és engem ez jobban zavarna, hiszen tudom hogy alapból nincs is kifejezett szükségem erre és más - számára sokkal természetesebb formában - alapból sok odafigyelést kapok tőle.

Más kérdés, hogy nekem nem az ajándék a szeretetnyelvem, hanem elsősorban a minőségi idő és a Te példádra vetítve, abból viszont szokott volt konfliktusunk lenni, hogy neki meg nem a minőségi idő. Nekem meg kellett békélnem azzal, hogy magától nem fog eszébe jutni elhívni sétálni vagy csak úgy leülni velem beszélgetni, nekem kell kezdeményeznem. Neki meg be kellett építenie az agyába, hogy nekem ez fontos és próbálkozzon a szolgáltatásával, amikor kifejezem az igényem. De ez nekünk sem ment elsőre, viszont több megbeszéléssel, "gyakorlással" végül sikerült.

Első körben érdemes türelmesnek és következetesnek lenni. Leülsz vele és elmondod, hogy neked nem is annyira a virág fontos, különben megvennéd magadnak, hanem a megajándékozottság érzése fontos, a nőnapi gesztus például, hogy valamilyen tradicionális módon gondolt rád. Megkérdezed, hogy van-e bármilyen akadálya annak, hogy vegyen egy tulipánt minden olyan alkalomkor, amikor virágot szoktak adni. Legyen róla párbeszéd, ne csak annyi, hogy Te kifejezted az igényed.

Azt már szóba se hozom, hogy ezt bővebben is körül lehetne járni, pl. ha mindketten beazonosítjátok a szeretetnyelveiteket [link] és megbeszélve az eredményeket esetleg arra juttok, hogy mindketten jobban odafigyeltek arra, hogy a másik számára érthetően fejezzétek ki az érzéseiteket. (#4)

2021. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

8# köszönöm a részletes és figyelmes véleményt és tanácsot. Te írtad le a legtökéletesebben azt, mire vágyok igazán. És hogy van szeretetnyelv és a miénk sem egyezik tökéletesen.

Ezt mégegyszer elolvasom, mielőtt megkeérdem tőle, annyira pontosan és tömören fogalmaztad meg, hogy nem is kell mást hozzátennem, ha majd hozzá szólok ezügyben.

Figyelmes és végtelenül türelmes velem, de sokszor vesz magának ezt-azt, néha nekem is, hacsak ha arra neki is szüksége van. Úgy érzem magára többet gondol a tárgyakkal kapcs és rám spórol de engem szeretget. Így dühös se tudok lenni, de közben azt látom nekem sajnálja a pénzt (külön kasszán vagyunk a javaslatomra egyelőre)

az anyja most is kényeztetné és tökéletesnek tartja és dühös vagyok mert ha én szólok h nem tökéletes akkor én vagyok a rossz, és magamat is tudom, hogy nehéz természet vagyok és utóbbi 2 évbe hisztis lettem amit nem tudok hova tenni, mióta szültem egy tipikus libának érzem magam.

2021. márc. 7. 22:39
 10/26 anonim ***** válasza:
Engem sosem érdekelt az ilyesmi.A virág szép,de elhervad napokon belül és sokszor csak azért veszik,mert úgymond "kötelesség".Nekem a párom ne kötelességből vegyen virágot,hanem fejezze ki a szeretetét.Pl ha nőnap van ne virágokért járja a várost,hanem ha úgy érzi,inkább csináljunk egy közös programot stb,aminek van értelme is és valóban emlékezetes is marad.De ez a kötelező jellegű ajándékozás engem nagyon taszít.Ilyenért gyerekes dolog megsértődni.
2021. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!