Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Napi 24 órát együtt?Egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabor46 kérdése:

Napi 24 órát együtt?Egyedül nem mehetek sehova?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt.Eleinte nem zavart de most már zavaró hogy éjjel-nappal mindent együtt csinálunk.Ok hogy segit mindenben de 5 percet se tudok egyedül lenni.Neki se hobbija,se saját elfoglaltsága nincs.Csak én.Főzni nem szeret nem is nagyon tud de jó lenne ha próbálgatná mert kiesik a gyomrom az éhségtől.Meg az idegtől is mert reggeltől estig be nem áll a szája.Vagy épp a gyerekeivel üvölt.Reggel arra kelek hogy kelti őket "keljél fel te rohadt mocskos büdös k....rib...Közös gyereket is akarna de hogy vele is igy bánjon.Ezt nem szeretném.Ez máshol is igy megy vagy normális?Már a szakitáson gondolkozom.Mondjuk nem lenne hova menni neki.90000 ft-ot kap a gyerekek után.Most nem tenném ki ilyenkor de megmondanám hogy nyáron költözzenek el.Nagyon szemét lennék ezért?
2021. márc. 18. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem, ez nem normális, ne maradj benne ilyenben.
2021. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
a te életed, neked is van közöd hozzá, nemde?
2021. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Jesszus... Szép kis anya lehet. Szegény gyerek!

Én kiraknám a helyedben.

2021. márc. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
ha ez nem kamu, jelentkezzetek a mónika showba
2021. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak sajnálatból ne maradj vele. Főleg ne vállalj közös gyereket.
2021. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Miért nyáron több pénze lesz és lesz hova mennie?
2021. márc. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Hat ne haragudj de egy oltári nagy paraszt bunkó vagy Te is. Tényleg kb a cigánytelepen lehet ilyet össze szedni. Róla mi a véleményem azt inkább le sem írom. Mivel te kérdezel neked írok valamit:

Mond már el légyszíves, hogy Te arra kelsz fel, hogy a "párod" lekurv..za a saját gyerekét rendszeresen és erre kiirsz ide egy kérdést? Mi a francért nem állítod le? Milyen viselkedés ez? Te pedig nagy intelligensen megfogalmazod, hogy bizonyos kételyek merültek fel benned a viselkedését tekintve az esedékes leendő közös gyerekkel szemben. Ha ez nem kamu akkor Kur.vára szégyelld magad.

Komolyan ezek szerint pont azon a szinten vagy mint ő. Mégis, hogyan tudsz elviselni ilyen viselkedést? Egy csöves, alkoholista drogos nő nem beszél így a saját kölykével..


Ja és, hogy a kérdésre is válaszoljak.. Persze, ez mindenhol így van.. Tök normális. Atya ég..

2021. márc. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szoval befogadtal egy ket gyerekes, alpari viselkedesu anyukat. Gratulalok!
2021. márc. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egyedül élek (Férfi) és nem esik ki a gyomrom az éhségtől. Egyébként keress másik szakács -takarító -mosó -guminőt.
2021. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem ezt igérte nem ilyennek mutatkozott első időkben.Kedves,aranyosnak látszott mondjuk a gyerekekkel akkor is igy beszélt bár én szóltam hogy ezt nem kellene.A vállalkozásban segit de azt egyedül is tudtam csinálni.Reggeltól estig dolgozom ő próbál segiteni de mondom inkább főzne,takaritana mert azzal többre mennénk mert megdöglünk a mocsokban.Én mikor főznék?3 gyereke van kicsik még azok is azt esznek amit találnak.Iskolai kaja most is van de délutánra éhesek.Tegnap se főzőtt semmit.A gyerekek a hűtőszekrényt fosztogatják.Tehát nem csak rólam van szó.Amikor egyedül éltem nem ragadt minden a mocsoktól.Lábszagos gyerekcipők,zoknik,bugyik széthajigálva a mosogatóban erjednek a lábosok,poharak,kanalak.Büdös van mint a pokolban.Szóval nem guminő meg mosogató-szakács gép.
2021. márc. 19. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!