Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az együtteles javitott vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az együtteles javitott vagy rontott a kapcsolatotokon?

Figyelt kérdés
Mar egy ideje együtt elunk a baratommal. Az a baj, hogy kezd mar kicsit sok lenni, hogy lusta neha... A hazimunkat tolja, amig birja, vagy amig en nem birom mar elnezni, hogy all. De sokszor csinalja, csak a kezdet nehez szamara. En sem akarok dirigalni neki, hanem jo lenne, ha magától eszrevenne tobb dolgot es csinalna.. Az a baj,hogy neha mar bele vagyok fasulva, hogy megint ram marad es nem birok bujos es kedves lenni, ha bujik, hanem kialakult bennem egy hagyjal most...
2021. ápr. 8. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Nekem egy sraccal rontott de nagyon. A korabbi exeimmel pl egyutt foztunk, a konyha is közös élmények beszelgetések forrasa volt, takaritottunk ahogy jo, minden laza volt es szabadsag mellettuk es nem munkanak minosult.


A legutolso exem mellett..amig en mosogatok ő tv zik, akkor takarit ha hajat mosok (olyan nincs hogy csak úgy leülhessek ha ő takarit hanem akkor nekem is hasznosnak KELL lennem)en fellázadtam hogy vele mindem sz.r. szakitottunk is. Nemcsak ez volt a baj. De csupán csak ebbol is már meglatszott minden.

2021. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Rontott...

de legalább rájöttem hogy hosszabb távon komolyabban nem fog ez nekünk működni.

2021. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Exemmel rontott, mostani parommal javitott.

Volt parom nagyon ellustult mellettem, nem ilyennek ismertem meg. Nem, hogy nem segitett semmit, meg hatraltatott is azzal, hogy szetszorta a foldon a ruhait, elolhagyta a kajat a hutobol, stb. 1 evig birtam, betelt a pohar.

Mostani parommal egyutt fozunk es takaritunk, teljesen alap volt neki, hogy mindenben segit. Elotte sokaig elt egyedul, igy nagyon bele tanult a hazimunkakba es a fozesbe is, elvezi is oket. En is elvezem, hogy tarsam van, es nem egy nagyranott gyerekem.

2021. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Rontott...

Igazából úgy érzem, cselédnek néz, nekem meg ez nem fekszik...

21. században élünk, mégis egy csomó párkapcsolatban azt gondolják a férfiak, hogy a házimunka a nő dolga, és ha ők csinálnak valamit, akkor még meg is kell dicsérni, tapsolni, és hálásnak lenni, hogy "segített"...

2021. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Javított. Rettegtem anno az összeköltözéstől, de soha nem volt ilyen jó. Sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, párommal meg teljes az összhang. Nyilván vannak rosszabb időszakok, az elején pedig volt egy komoly nézeteltérésünk, de hamar megoldottuk. Azóta minden rendben. Csak mindketten homeofficeban vagyunk, és nagyon fura lesz majd visszaszokni, hogy nem szórakoztatjuk egész nap egymást.
2021. ápr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Abszolút javított a kapcsolaton. Vannak dolgok, amikben még csiszolódnunk kell, de sokkal erősebb lett a kötelék köztünk.

Én extrém módon ocd-s vagyok, rendmániás, így a takarítás 90%át szeretem én csinálni. Ő viszont ennek ellenére is mindig jön és kérdezi, miben segíthet. A mosást és teregetést szoktam rábízni, a többit én szeretem csinálni. Ezt ő is elfogadta, cserébe mikor én takarítok ő pl. leugrik boltba, rendel kaját, kitakarítja a macskaalmot, ilyesmi.


3 éves kapcsolat, 22L

2021. ápr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem kell észrevennie, ha valamit szeretnél, hogy csinálja meg, mondd neki! Pont.


Egyébként exemmel 1,5 év után mentünk szét, párommal meg 5 éve élek együtt és kisebb hullámvölgyeket leszámítva minden OK.

2021. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat ha sokat mondom is neki,hogy ezt csinald meg azt csinald meg, dirigalasnak veszi. Pont :D nekem sem tetszene, ha allandoan meg akarjak mondani, mit csinaljak. Nem kisgyerek mar
2021. ápr. 9. 16:51
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Alig vártuk az összeköltözést, hogy minden nap együtt lehessünk, sokkal jobb így. :) Mi fél évvel később össze is házasodtunk. :)
2021. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Látom, nem tetszik, amit írtam... de már ez a második kérdésed, ahol vergődsz.
2021. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!