Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt hasonló tapasztalatotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy barátnőmnél a szex már csak a babaprojektről szól.Olyan mintha Várna amíg azt nem mondom hogy én is gyereket akarok és akkor fogunk szexelni.


Anno közösen beszéltük át a vedekezest és tablettát szedett.

Viszont nemrég bejelentette abbahagyja és pont. Rendben az ő teste, de innentől nem beszéltünk semmit hogy akkor miképp védekezzünk.

Ő gyereket szeretne én viszont még nem. Eddig se volt sok szex köztünk most semmi.

Ő elmondta hogy lesz.rja ha nem lesz a feleségem de családot akar( szó szerint így).


2021. máj. 31. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mióta vagytok együtt, de ha nem szexel veled alapból sem, max a gyerek miatt akkor már csak egy tenyészménnek tart, de ha nem adod meg amit akar akkor majd talál más spermadonort ha ennyire beindultak nála az ösztönök. Csak azért ne menj bele a gyerekvállalásba mert ő ennyire akarja, te pedig egyáltalán nem, mert utána a gyerek miatt még ennyi szex sem lesz, viszont egy életre elkötelezted magad.
2021. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Nőként mondom. Mert ha ő gyereket akar, hidd el ha rábízod a védekezést és nem húzol gumit, mindent el fog követni azért hogy gyereke legyen. Az pedig hogy leszarja ha nem lesz a feleséged de ő családot akar... hát ez ijesztő. Mármint nem, nem arra értem hogy nem akar házasságot, oké szíve joga, de hogy ennyire erőlteti, ez gáz.
2021. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem volt. Köztük folyamatos a kommunikáció, nem pedig egyoldalú.
2021. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rohadt gyorsan zárd le ezt a kapcsolatot. Mielőtt még tönkre teszi az életed egy nem kívánt gyerekkel.
2021. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
+1 arra, hogy szakíts.
2021. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idősek vagytok, mennyi ideje vagytok együtt?


Csak azért kérdem, mert van egy ismerősünk, akinek 12 év után lett elege abból, hogy a barátja hitegeti, hogy lesz esküvő meg gyerek és a csaj most 36 évesen kattant be annyira, hogy ő már mindenképpen szeretne gyereket, akkor is, ha a srác nem akar, max. felneveli egyedül (és csak, hogy érthető legyen 5 éven át történt a lánykérés, mindig elmentek gyűrűtnézni, ha a csaj szakítani akart. Meg olyanok voltak, hogy a srác megkérte a lány kezét anyóséktól, majd majdnem egy évig semmi lánykérés. Esküvőt három évig szerveztek, a babaprojektet meg 6 éve tervezik, már 3x eljutottak oda, hogy jövő hónapban nekiállnak, csak aztán nem álltak). Amúgy a srác pszichológushoz jár évek óta szorongás és pánikbetegség miatt, úgyhogy mindig ki van magyarázva, hogy épp megint volt egy rohama.


De ha ezt három év után közli, akkor azért nem ez a helyzet, úgyhogy fuss.

2021. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

Az van, hogy értetlen vagy. De már inkább az a véleményem, hogy fogyatékos. Megmondta, hogy gyereket akar, és azt, hogy innentől nem szedi a tablettát. Te meg hallgatsz, és várod a csodát, hogy majd csak megoldódik a helyzet anélkül, hogy őszintén meg kéne mondanod, hogy nem akarsz gyereket, nem is kívánod már, alapból azt gondolod, hogy xar anya lenne, meg amúgy is jobb lenne külön.

Az semmit sem old meg, hogy a gyakorin sározod.

2021. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts.
2021. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hagyd ott.
2021. jún. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!