Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A parom nem segit semmiben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom nem segit semmiben, ha megis az trehany vagy amire oda er addigra 3szor is megcsinalom. Mit kellene csinalni, hogy hasznosabb legyen?

Figyelt kérdés

Most kiltoztunk ossze es ez volt az elso kozos hetvegenk. En csinaltam minden hazi munkat, mosogatas, mosas, fozes, takaritas, stb. Ha segit, akkor Abba bele lehet sza*ni.

Megkertem valamire, mondta hogy ok mindjart... amire odaert addigra termeszetesen mar megcsinaltam... hulla faradt vagyok es nagyon merges...

Ki hogy kezelte az ehhez hasonlo szitualciokat ?


2021. jún. 27. 22:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell dobni a p*csába a lusta herét, így kell ezt kezelni:)
2021. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Hát először is, össze kell ugye még szoknotok, kialakítani saját rendszert, ami mindkettőtöknek jó. De persze az elfogadhatatlan, mikor trehányul/félig/sehogy nem csinálja amit kell. Én elmondanám neki, hogy húúú basszus, eléggé elfáradtam mire egyedül megcsináltam mindent. Hogy legyen időnk együtt pihenni, többet ilyen nem lesz, mert kiveszed a részed ahogy kell. Aztán szépen megmutogatod neki mit, mikor, hogy kell, mi hova van pakolva, utána ennek menni kell magától. A rossz hír az, hogy sok olyan van, aki direkt trehányul csinálja, hátha nem kéred meg többször. Ne hagyd rá, mert aki épeszű és lát, az tud házimunkát végezni.
2021. jún. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Ja, még egy jó tanács. Ha nem épp más házimunkát végez, vagy valami halaszthatatlan dolgot csinál, akkor ne fogadd el az ok, mindjártot, mert az azt jelenti, soha ne fogja csinálni. Fetrengésből, tvzésből nyugodtan lehet pattani azonnal és dolgozni, akkor hamarabb kész lesz. Következetesen fel kell állítani a háztartásotok szabályait és mindet szigorúan betartani. Ha hagyod ezt párszor, örökre ez marad.
2021. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Most folytsd el!!!! Csírájában!!!
2021. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
16%

Jézus micsoda katonatisztek vannak itt szoknyában. 😃

Ezredes asszonyok chill out. A mindjárt az mindjárt.

Elmondom mit tegyél, hogy ne csináld meg előbb mint ő odaérne: ne csináld meg!! Badumm tss.

2021. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Le kell vele tisztázni, hogy ez nem így fog menni, teszem hozzá még összeköltözés előtt kellett volna, de most se késő. El kell osztani a feladatokat, nem megkérni kellene, hanem neki is látni, hogy mit kell csinálni, és nekifogni magától.
2021. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
6 Az a baj, hogy aki totál vakon van a házimunkával, igénytelen, lusta, az lehet rámondja, hogy peeersze csinálja. Aztán a gyakorlatban meg ez van.
2021. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
5 Inkább egy katonatiszt, mint egy igénytelen, retkes, lusta, haszontalan nyomorék, akinek felnőtt létére a szájába kell rágni mikor mit kell csinálni és jutifalatkákat adni érte.
2021. jún. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Pl ma becasarlasnal behozta a dolgokat. Egy taskat elpakolt de a masikat nekem kellett mert ment be a haloba tvzni. Ha mosogat akkor kb beledobja a mosogatogepbe a dolgokat de az nem mossa el rendesen szoval utana kell mosogatni.

Mindig azt a h*lye telot nyomkodja aztan amikor mar vegeztem mindennel kerdezi kell e segitseg...

2021. jún. 27. 23:24
 10/26 anonim ***** válasza:
0%

8, Hát persze. Minden skálán csak végpontok vannak, köztes értékek egysem.

Akarom mondani: Értettem asszonyom. *szalutál

2021. jún. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!