Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ha csak kenyelembo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha csak kenyelembol vagyunk együtt a parunkal atol még lehet az egy jó kapcsolat?

Figyelt kérdés

Elettarsammal együtt élünk 4 éve van egy 2 éves kislányunk de már nem szeretjük egymást és nem jó együtt élni sokat veszekszünk.


Asszonyom nem dolgozik nincs hova menjen nemtudja magát fenntartani

Családjára nem számíthat szakmája nincs iskolája is alig.


Nekem meg szükségem van rá a gyereknevelésben mindenkep házimunka területén szintén jó ha ott van.


6 hónapja majdnem szetmentunk hazaköltözött szüleihez de ők nagyon nagyon szegény körülmények között élnek egy víz nélküli viskoban dolgozni nem szeretnek

Pár hétig külön voltunk a gyerek maradt nálam . aztán idővel visszaköltözött anyja is.


Azotta újra együtt vagyunk a szexuális életünk nagyon jó az igazából jobb mint valaha intenzív és sok,


De úgy más már nem maradt

Asszonyom is azt mondta nekem múltkor testileg szeret de együtt élni utál velem


Szóval konkrétan kölcsönös kenyelembol vagyunk együtt

Asszonyomnak pénz és szex kell

Nekem házimunka gyereknevelés és szex.


Szerintetek ez így működhet hosszútávon is?



2021. júl. 4. 15:47
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
90%
Gratulálok nektek, meg a remek ötlethez is h csináltatok gyereket. Eszetek amennyi látszik. Inkább maradjatok együtt aztán szomoritsátok meg egymást, ne menjetek külön és vonjatok be mást a drámába.
2021. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, még olvasni is szégyenérzet volt. Nem működik most sem, akkor hosszútávon hogy?
2021. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Cigányok vagytok?
2021. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

A kommunizmus se működött de valamilyen szar hatásfokkal eluzemelt egy darabig.


Felnevelhetjuk a gyereket aztán kulonmehetunk vagy úgy járunk mint mamamek azok is ugyan így vannak már 30 éve nem szeretik egymást de együtt vannak igaz mamám dolgozik de ez más kérdés

2021. júl. 4. 16:02
 5/51 A kérdező kommentje:
O benne van 1/4 én magyar vagyok
2021. júl. 4. 16:03
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

Igen, működhet. Lehetnél író, egész jó írói vénád van elvtárs!


Nagyon szépen leírtad egy mindennapos kapcsolat problémáit.

2021. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok én elvtársnak mikor 89 után születtem az csak egy példa volt.
2021. júl. 4. 16:20
 8/51 anonim ***** válasza:

Annyira fiatal vagy, hogy a tanú-t már nem ismered:) Ideteszem, hogy tudjad miről beszélek:)


[link]

2021. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
Majd jön valaki vagy neked vagy neki,l aztán borul minden.
2021. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Annak viszont szar lesz akinek nemjon senki.
2021. júl. 5. 06:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!