Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tegyük fel nőnemű vagy, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel nőnemű vagy, és a korod közelít a 30-hoz. Mit választanál a 2 közül? (Nem valóságos kérdés, bár valós emberek inspirálták...)

Figyelt kérdés

Boldog, harmonikus kapcsolatot egy csodálatos férfivel, aki szeretne eljegyezni, elvenni, és családot alapítani veled. Te is erre vágysz, vagyis házasságra, gyerekre, és rá, mint férj és gyerekeid apja, mert szereted. Anyagilag se lenne gondotok (no persze a jövőbe nem lát senki, csak jók a kilátások). Nagyon megértitek egymást, mindent de mindent megbeszéltek, ha néha van konfliktus, túl tudtok lendülni rajta intelligens emberek módjára. Saját meggyőződésed, hogy ideális pár vagytok egymás számára, és "irigylésre méltó" magánéletetek, családotok lehetne együtt.

Na, ezt a fentit kimenetelt választanátok, vagy az alábbit:

Veszekedéssel teli kapcsolatot egy olyan férfivel, aki utálja önmagát (önszeretet hiánya, rendszeren mondja, hogy "utálom magam"), súlyos önbizalomhiánnyal is küzd, és láthatóan sokkal előrébb járna az életben, ha ezt kikezeltette volna terapeutával. Jobb későn mint soha, de még jobb lett volna, ha már 20 éves kora előtt kikezeltette volna magát, mert egész életét megnyomorította az önbizalomhiánya és az önszeretet hiánya. Vele igen konfliktusos az életed. Rendkívül zsugori emberről van szó, de ezen legalább próbál javítani, egyre kevésbé igaz rá, de valahol mindig a vérében van. Apja volt ilyen, és abban nőtt fel, hogy egész gyerekkorát megkeserítette apja zsugorisága, ezért próbál változtatni. Amúgy intelligens ember, de nem hiszi el magáról (Msc mérnöki diplomája van, 5-ös, de attól fél folyton, mi van ha ő hülye). Még a legszebb dolgokat is tönkre tudjátok tenni egymásnak, annyit veszekedtek. Nem akar gyerekeket, bár ezzel kapcsolatban befolyásolható, de vajon megéri-e befolyásolni, aki magától nem akar? Házasság nincs ellenére, valszeg egy idő után elvenne, de inkább sok-sok idő után.

Még hozzáfűzöm, hogy mindkét férfi számára te vagy az első nagy szerelem, és mindkettő baromria szerelmes beléd, ha nem őt választod, évekig nem hever ki téged.


2021. aug. 6. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

"Még hozzáfűzöm, hogy mindkét férfi számára te vagy az első nagy szerelem"


Köszi, így maradok inkább egyedül.

2021. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kimaradt, hogy a második embernek esze ágában sincs kezeltetnie az 9nbizalomhiányát és önszeretet hiányát, nem pszichológushoz, mert sajnálja rá a pénzt.

Ha a külsőt nézzük, a konvencionális szépségideál tekintetében az első néz ki jobban, a második kevésbé, de ő se ronda (bár ő magát rondának tartja).

2021. aug. 6. 18:41
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Miert nem lenne ams valasztas? Ket szar kozul jobb egyiket se valasztani
2021. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első:

Végülis jogos. :D Ha valaki ennyi idősen még sose volt igazán szerelmes... De ez egy hiba amit beleírtam, erre nem figyeltem. (Mint mondtam, nem valóságos kérdés.)

2021. aug. 6. 18:43
 5/10 A kérdező kommentje:

Harmadik:

Két szar közül egyiket se, de az első nem szar.

2021. aug. 6. 18:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semelyik koromban sem kellett volna egyik sem.

Minden nagyon gáz de kiemelkedően az hogy 30 évesen ezek szerint egy hasonló korúnak én legyek az első szerelme, és ott van a kőkemény érzelmi terror az utolsó félmondatban, hogy el se hagyhatnám mert ez az a fajta aki utána zaklatna és öngyilkossággal fenyegetőzne, ami az én hibám lenne.

Hideglelős az egész írás. Normális, nem lelkisérült lánynak/nőnek ilyenek nem kellenek.

2021. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem akarok kölyköket, ha van kötél, felakasztanám magam.
2021. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az ilyen finghasogató kérdéseket. #6-os jól megmondta.
2021. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A második jó anyagnak tűnik.
2021. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az elsővel mi a baj? Vagy én nem olvastam figyelmesen?
2021. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!