Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom állandóan szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom állandóan szexelni akar és ha nem kapja meg idegbeteg lesz, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, mindketten 30+ vagyunk. Nekem elég lenne heti 1-2 alkalom is, de ő ha 2 napig nincs semmi, akkor már hisztizik és mindenen felidegesíti magát. Magának viszont nem hajlandó csinálni, mert elmondása szerint engem akar és nem a kezét. Én meg egyre kevésbé kívánom már őt, főleg az ilyen hisztijei hatására (csapkod, nem szól hozzám vagy ha igen akkor bunkón, mindennel baja van, ok nélkül ordítozik a kutyával, stb), meg hogy az együttlétekben így semmi meghittség nincs, hanem olyan mint egy teljesítendő szükséglet, mint elmenni wc-re kb. Összebújni “csak úgy” nem lehet, mert akkor csinálni KELL, különben megy a hiszti megint… Már úgy vagyok vele, hogy oké, essünk túl rajta… De nem bírom már ezt 2 naponta… Próbáltam már megbeszélni vele, csinálja nyugodtan, engem nem zavar, ha cserébe normális lesz, de nem… Mit tudok tenni ilyen helyzetben?
2021. szept. 21. 10:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
80%

Tehát a párod, kérdező naponta-kétnaponta igényelné a szexet. Ez azért nem "állandóan szexelni akar" kategória.

Neki egy kicsit nagyobb az étvágya az átlagosnál csak erről van szó (neked meg kisebb az átlagosnál). Ha nem tudtok dűlőre jutni egymással, akkor keressetek magatokhoz illő partnert.

2021. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
72%
Dobd ki a francba. Remélem a kutya a tiéd és marad...
2021. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
76%

Én meg örülnék annak is ha lenne párom, akivel hetente max 2x lenne valami szexhez hasonló, ahelyett hogy vibrátort kelljen rendelnem, mert annyira nulla az intimitás az életemben.

Már azt sem tudom milyen érzés ha megölelnek. N

2021. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Mások az igények.

Nálunk van, hogy heti 5 van, van, hogy heti 2. Sokmindentől függ.

A minősége jó (nem tudom, én még sose fogtam ki ilyen önző palikat, mint itt sokan írják).

Én és a párom se hisztizünk, mint két hülye gyerek.

Sztm nem egymás társai vagytok.

N29

2021. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el, mert alapvető igények nem egyeznek nálatok és nyugi, ez nem lesz jobb.
2021. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
86%
gyere össze az én férjemmel...az se akar dugni.
2021. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
En egy olyan orszagban elek, ahol az is nemi eroszak, ha a ferj a feleseget ugy kenyszeriti szexre, hogy o nem szeretne. En is igy gondolom.
2021. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez elvileg itthon is erőszak. Elvileg.
2021. szept. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Kötözd ki az ágyhoz, majd sejtelmesen mondd neki hogy "Józsi, most azt csinálok veled amit akarok", aztán menj át a szomszéd szobába filmezni😁
2021. okt. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!