Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nőként ezt szeretnéd e vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként ezt szeretnéd e vagy sem és mennyire tartanád előnynek?

Figyelt kérdés

Egy olyan kapcsolatban élnél ahol komoly gondod a munkádon kívül nem lenne. Főzni csak nagyon ritkán kellene, mert azt megtenné anyósod.

Tőlük sokszor kapnátok ezt azt otthonra így csak ritkán kellene vásárolnotok.


A házra se lenne kiadásotok max a villany ami kb havi 6ezer kb,minden mást fizetnek helyettetek.


A házimunka se szakadna a nyakadba mert a párod sokszor mrgcsinálja jóval többször is mint te. Figyel hogy otthon legyenek tisztító szerek pipere dolgok amit olcsóbban beszerez..


Hogy hatna ez a kapcsolatra összességében?


2021. okt. 1. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Fel is kötném magam, ha egy ilyen anyuci pici fiával kéne kapcsolatban élnem és mosolyogva kéne tűrnöm, hogy anyós mindent megcsinál meg kifizet helyettem. Kösz nem, inkább maradnék egyedül.
2021. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom.
2021. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Önálló életet szeretnék élni, helyettem anyós ne főzzön, ne vásároljon, ne fizesse a számlákat. Rohadtul nem lennék boldog ilyen puhapöx pasi mellett.
2021. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Abban mi a jó, ha más vásárol nekem? Majd én eldöntöm, hogy milyen pipere meg takarító cuccot veszek magamnak.

Anyós meg megint ne főzzön rám. Egyrészt, mert én tudom, hogy mit hogy szeretek, másrészt anyám se főz rám. Felnőttem. Hatalmas vészjelzés, ha a pasi ennyire ragaszkodik anyuci főztjéhez. Jó páros lesznek ők ketten, nem akarok én lenni a felesleges harmadik.

Én meg keresek egy felnőtt, önálló férfit.

2021. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Ismim igy él. De attol még takarit disziti a lakast neveli a gyereket.

Anyos főz apuka segitokesz.

Hosszu tavu normalis a kapcsolatuk.

2021. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem lenne előny, sőt. Nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba, felnőttként van igényem az önálló életre, így nem akarnám, hogy az anyós főzzön meg vásároljon helyettünk. Hiába kéne így kevesebbet fizetni és hiába maradna több szabadidőm, akkor is utálnék így élni. Már nem vagyok gyerek, saját anyukámnak se hagynám, hogy ilyeneket csináljon pedig nagyon jóban vagyunk.

Ehhez amúgy gondolom az is járna pluszba, hogy napi szinten találkoznánk, amit megint csak nem szeretnék még akkor sem, ha jó a viszony.

2021. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Imádnám, főleg ha a kretén párom minden nap kiírna az internetre 6 olyan kérdést, amiben engem szid.
2021. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Te lébecolsz, ő hajt 2 helyen dolgozik, anyuka kinyalja a segged. Főnyeremény vagy! Ja nem.
2021. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szépítve írtad ki, de így sincs jelentkező. Nem elgondolkodtató kicsit se?

Ahelyett, hogy utálkozol a barátnődre, jobban tennéd, ha megbecsülöd. Nem hogy jobbat nem fogsz találni, de másikat se. Békélj meg a sorsoddal, hogy neked ezt a nőt szánta az élet, ő a legjobb, és hagyd már végre békén. Ha kövér, hát kövér, de legalább nem vagy egyedül. Egyszer anyád se lesz többé, valaki meg kell, aki hoz-visz kocsival, meg gondoskodik a megélhetésről.

2021. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha többet van az anyósom az életemben, mint az anyám (akit szeretek és kímélek), ott valami bűzlik
2021. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!