Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vannak fura, idegesítő szokása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak fura, idegesítő szokásai a párodnak? Ha igen, mik?

Figyelt kérdés
Kort én nemet is írjatok!

2021. okt. 6. 15:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Biztos van más számára idegesítő szokása. Még jézus is idegesített egy csomó embert, pedig csak istent szolgálta. Az idegesítés bennünk van, nem a másikban.
2021. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szereti bizergálni a köldökömet meg az orromat. Mimdig dührohamot kapok tőle.
2021. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Néha rájön az ötperc és olyankor úgy viselkedik, mint egy gyerek, kötekedik, piszkál, feszegeti a határaimat.
2021. okt. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak temak amiket mar nagyon unok de ujra meg ujra nekiall pl kovid:p meg videok amiket nez de szamomra csak spam van h tulmagyarazza azaz nem lenyegretoro na es ezekhez a kiseloadasokhoz nincs turelmem. De cserebe szerencsere nem egy sertodos tehat ilyenkor le lehet allitani:p
2021. okt. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%

- szintén rágja/tépkedi a bőrt a körme mellett, megőrülök néha tőle, főleg mikor filmezés közben csinálja. hála égnek már elég ránéznem, abbahagyja, tudja hogy mennyire zavar.

- csámcsog, ilyenkor utánozni szoktam és leesik neki :D

- ha kajálunk mindig böfög párat közben / utána, de ezzel megbékéltem, mert házon kívül nem csinálja, itthon meg én is fingok, ha épp kell, nem fogok miatta gyomorgörcsben ülni én sem.

- mióta kb. másfél éve itthonról dolgozunk mindketten, azóta a higéniára kevésbé figyel. pl ha nem megyünk ki a lakásból, hajlamos csak este fogat mosni, reggel nem. vagy csak akkor borotválkozik, ha már nagyon összevissza áll a szőr a fején. alsógatyát 2 napig is hordja.. meg ilyenek. próbálok szólni neki, de gáznak érzem sokszor, hogy nekem kell.


23L - 25F 3 éves kapcsolat

2021. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nagyon hamar el tud aludni, és ha este összebújva vagyunk az ágyban, simán bealszik úgy, hogy a feje szétnyomja az arcomat :D végül is ez nem idegesít, csak kellemetlen tud lenni :D
2021. okt. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
35%
Annyi wc papírt használ, hogy fél fizetése rámegy, mert nem fogja fel, hogy nem kell 1 m-t letekerni ahhoz,hogy egy pisilés után megtörölje a pin.á.ját.
2021. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokat büfög, néha random elkezdi mozgatni az egyik lábát gyorsan, szerintem undorítóan eszik (inkább zabál). Illetve meló után, zuhány előtt fekszik be az ágyba, bár ez lehet, hogy csak számomra zavaró.
2021. okt. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nő létére túrja az orrát...
2021. dec. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!