Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnőmet jogosan zavarhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet jogosan zavarhatja ha heti szinten 1-2 alkalommal feljárok a szüleimhez pár órára mikor neki programja van vagy dolgozik éppen?

Figyelt kérdés
Együtt élünk albérletbe,nekem nincsenek barátaim,haverjaim és nem mindig akarok egyedül lenni az albérletbe. A szüleimmel jó a viszonyom,de őt zavarja ha heti max 2 alkalommal felugrok hozzájuk. Azt mondja közel 30 évesen egy férfi nem jár haza a szüleihez. Azt mondja nem vagyok leszakadva róluk,holott dolgozok,fizetem számláimat,vásárolok,takarítok.

2021. okt. 15. 17:32
1 2
 1/18 anonim válasza:
99%
Szerintem nem normális hogy őt ez zavarja...
2021. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
99%
Miért ne járhatnál haza hozzájuk? Nem mindegy neki? Szerintem sem normális...
2021. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
99%

Miért ne mehetnél fel a szüleidhez Teljesen normális.

Másrészt ha akkor mész amikor a barátnődnek dolga van, ergo nem közös program helyett, semmi oka nincs rá, hogy beszóljon ezért. N

2021. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3%
Heti 2x mesz, de gondolom nem félórára. Hogy van ennyi idod, hiszen este mire hazaer az ember a het 5 napjan, mar faradt, mire egyutt negfoztok, takaritottok pobt annyi ido marad hogy baratnoddel megnezz egy filmet es szexelhejezek, esetleg kigorjatok setalni, cagyizni, vacsizni. Hetvegen nagyobb randira, kirandulasra , barati osszejovetelre mennek az emberek, meg neha a csaladhoz, marad meg hazimunka, bevasarlas a kovetkezo hetre. A gond amugy az, hogy neked nincs barati korod, anyadekkal osztasz meg sok dolgot, hazamesz nosztalgiazni mert ott meg kisfiu vagy es jol esik a gondoskodas stb. Szerintem nem az idovel van baj, baratnod is erzi rajtad hogy te lelkileg feltankolni mesz anyuekhoz, ezert tunsz onallotlannak.
2021. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
Menekülj míg tudsz! Pár év és budira is akkor mehetsz ha ő megengedi.
2021. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Én is feljárok anyukámhoz heti szinten, de a férjemet nem zavarja. 🤷‍♀️ akkor meg pláne nem értem miért zavarja, ha ő közben dolgozik.
2021. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy a barátnőd egy retek, csak játssza az eszét, nem akarja, hogy a szüleid "telebeszéljék a fejed".
2021. okt. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Akkor minek szült téged?

Minek vállaltak gyereket? kicsit se normális.

2021. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
Bár jobb, ha elmenekülnél..
2021. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%

"Azt mondja 30 évesen egy férfi nem jár haza a szüleihez"


Mivan?Az a baja, hogy törődsz a szüleiddel?Azt hiszi,akkor leszel önálló, ha le se sz@rod őket? Szerintem menekülj, amíg lehet...

2021. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!