Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lennétek kapcsolatban egyszerr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek kapcsolatban egyszerre két pasival? Úgyhogy mindketten elfogadják ezt a helyzetet, nem féltékenykednek hanem éppen kiegészítik egymást?

Figyelt kérdés
Nőkhöz szól a kérdés.

2021. nov. 9. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Másfél évig éltünk hármasban két egyetemi lakótárs fiúval. Piálós bulizós estéből alakult egy nagy hármas dugás, végül másnap megegyeztünk, hogy amíg ez mindenkinek jó, addig mehet tovább. Egy feltétel volt, mindig mindenki tudjon mindenről, nem lehet titkolózás. Életem legjobb másfél éve volt.
2021. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem. 17/l
2021. nov. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyiket sem bantana a dolog es tenyleg szerelmes lennek mindkettobe (felteve, ha lehetseges egyszerre ket emberbe az lenni), akkor igen.
2021. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Én monogám típus vagyok.
2021. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!