Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párod (n és f) a legfőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod (n és f) a legfőbb bizalmasod, vagy valaki más?

Figyelt kérdés
Aki jelenelg szingli, az úgy feleljen, hogy amikor van valakije, akkor ő-e a legfőbb bizalmasa, vagy akkor is valaki más, pl. egy szülő, testvér, vagy közeli barát.
2021. nov. 9. 12:20
A kérdező szavazást indított:
A párom a legfőbb bizalmasom
Valaki más a legfőbb bizalmasom
32 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem bízom senkiben.
2021. nov. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az szar ügy.
2021. nov. 9. 13:14
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Amikor épp van valakim, akkor sem ő a legfontosabb.
2021. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Az exem a bizalmasom. De a párom ezt úgysem értené meg.
2021. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Különböző témákban más-más emberek a legfőbb bizalmasaim.

A szülőkkel kapcsolatos problémákat a testvéremmel tudom leginkább megbeszélni, a betegségemmel kapcsolatos dolgokat egy szintén ebben szenvedő emberrel...és ami a legfurcsább, hogy a szexualitásról pedig egy tök idegen volt akivel legjobban tudtam beszélni.

Soha nem is tudtam teljesen kitárulkozni más embernek, legyen az akár a párom. Ezért van, hogy adott témát csak azzal tudom megbeszélni teljes mélységben, akit a témában közel érzek magamhoz.

A párommal természetesen mindenről beszélek, mindent megbeszélek vele, csak a lelki mélység nem mindegy.

2021. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenben a párom a bizalmasom. Többet tud rólam és jobban ismer mint pl a vérrokonaim - szülők,testvér.

Barátaim nincsenek mert nincs rá igényem, és nem is bíznék meg bennük. ha nem épp a pàrommal vagyok vagy dolgozom, jobban szeretek egyedül lenni.

2021. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem Anyukám.
2021. nov. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!