Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan zavarja barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavarja barátnőmet, hogy a szülinapja előtti estén kollégákkal csapatépítőre megyek?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, minden nap találkozunk, 3 éves kapcsolat.


A szülinapjára és rá 2 napra is van meglepi programom neki, a szülinapjára a barátnőit hívtam át, rá 2 nappal meg a családját, semmiről nem tud. Illetve nyilván ajándékot is kap tőlem.


Mégis nagyon rosszul esik neki, hogy pár órára elmegyek úgy, hogy hetek óta mondtam neki, hogy aznap megyek, mert ez egy régóta lefixált nap új és régi kollégákkal. De ez kb este 6-tól max 11-ig tartana.


Huszonéves pár


2021. dec. 14. 08:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%

Nem.

"Kicsit" kontrollálónak tűnik.

Minden évben ünnepségsorozatot kell neki szervezni vagy csak most?

2021. dec. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha ő így érez, teljesen mindegy, hogy jogos vagy sem, ez van. Lehet nem kellene erőltetni a meglepizést.
2021. dec. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Én nem érzem hogy ezzel bármi gond lenne, hiszen a jeles napon együtt lesztek. Főleg úgy, hogy nem te szervezted hanem a cég és régóta tudjátok mindketten, nem az utolsó pillanatban derült ki. Ez olyan kicsinyes kontrollmániának tűnik, miért-nem-az-van-amit-én-akarok viselkedésnek. Ha erre hajlamos a hölgy, akkor lesznek még gondjaid, ha ez az első ilyen eset akkor lehet hogy csak félreértett valamit.
2021. dec. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lenne "jogos" a részéről, ha olyan részegen szoktál volna hazajönni, hogy még másnap sem tudod, hogy hol vagy. De ez esetben ez önmagában is baj lenne.
2021. dec. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, mert nálunk is megy a párom csapatépítőre a szülinapom előtti estén, és ő csak másnap jön haza.

Mi idősebbek vagyunk és hosszabb ideje vagyunk együtt. Tény, hogy megjegyeztem én is, hogy na basszus, pont most találják ki ezt a munkahelyen...

Szerintem kicsit túlreagálja a barátnőd. Azért ez nem olyan, mintha a szülinapján a családi ünnepségek mondanád le, mert a munkahelyi buli az első.

2021. dec. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
13%
Az nem tűnik fel, hogy mivel nem tudja, miket terveztél neki, fullosam úgy néz ki, mintha a kollégácskák lennének a fontosak és nem ő? Te magad mondtad, hogy minden meglepetés, aztán még neked áll feljebb, hogy a csajod nem sejt semmit? Jézusom mekkora egy fsz vagy
2021. dec. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

Mit kell azon titkolni, hogy barátnőit vagy a családját vendégségbe hívod?

Inkább meg kellett volna beszélni, hogy a szülinapján őt ünneplitek, előtte való este meg neked van programod a kollégáiddal.

Azt én se értem, minek valóságos ünnepség-sorozatot szervezni.

2021. dec. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nagyon szereti a meglepetéseket és még soha senki nem szervezett neki meglepi szülinapot, ezért se akartam elmondani neki ezt a két programot, mert szerettem volna boldoggá tenni.


Nem szoktam részegen hazajönni, már hetek óta mondtam neki ezt a csapatépítő programot, mert én is nagyon várom, ugyanis régi, elment kollégák is megvannak hívva akiket ezer éve nem láttam.


Emellett mindent ünneplünk, de tényleg mindent - szülinap, karácsony, évforduló, valentinnap, névnap, mindenre kap ajándékot és ezektől függetlenül is kb havonta meglepem virággal.

2021. dec. 14. 09:08
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem leszel mocsárrészeg és még másnap is használható vagy, nincs gond egy előre lebeszélt, (általában opcionálisan kötelező) csapatépítővel.
2021. dec. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
98%
Előtte egy nappal mész, nem aznap. Ezzel mi a baj? Csak, hogy kötekedhessen egy kicsit?
2021. dec. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!