Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek mennyire tolerálha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire tolerálható a fikázás?

Figyelt kérdés

A barátom szinte folyton túrja az orrát, majd elkezdi gurigatni az ujjaival, végül elpöcköli a lakásban ahova éppen kedve tartja. Mit ne mondjak, elég gusztustalan szokás. Jópárszor szóvá tettem neki, de ugyanúgy folytatja. Van hogy este az ágyban hallom sötétben, ahogy pöckölgeti. Folyton azon kattog az agyam, vajon hol lehetnek a fikadarabok és mikor nyúlok, lépek bele valamelyikbe.


Ti eltűrnétek az ilyet vagy inkább szakítanátok?


2021. dec. 16. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem tudnám elviselni. Ha még zsebkendőbe szedi ki mondjuk, akkor azt mondanám hogy oké, ő így csinálja, de ez így nem normális szerintem.
2021. dec. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Legalább nem ette meg.


De amúgy volt valami felmérés amiből kiderült, hogy ahhoz képest aránylag sokan csinálják ezt, mint amire gondolnál. Csak az értelmesebbek úgy, hogy ne nagyon szúrják ki őket.


A két eset amikor ez érthető: Az egyik amikor nátha után vagy és éjjel "beleszáradt" a megkövesedett takony az orrodba és nem kapsz levegőt. Fájdalmas eljárás, de jobb kiszedni, hogy levegőt kapj. A másik, amikor a nagy hidegben "belefagy" és az is fájdalmas.

2021. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fuj, ez nagyon undi. Kiabrandulnek ha eszrevennem hogy ezt csinalja.
2021. dec. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan ez a nyomorult volt a legjobb az összes közül?

Erre nézel férfiként?

Dobd már ki a francba.

Önmagad is minősíted ha együtt vagy egy ilyennel.

2021. dec. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Orsspray 1-1 puff és kitisztul az orra-Nasivint ajánlom 31f
2021. dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
4# Ez ilyen "vakarod a s..ged sz..ás után? b..evagy" színvonalú megjegyzés volt.
2021. dec. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ez nagyon undorító bocsi. Én ezt nem sokáig tolerálnám.

Ha nagyo túrni akarja az orrát, csinalja amikor nem látja senki, rakja zsepibe es mosson kezet utana. De ez rohadt igenytelen h a lakasba szetdobalja...

2021. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát te sem vagy semmivel sem igényesebb nála :D
2021. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kösd le aa kezét, vagy paprikázd-borsozd be neki.
2021. dec. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!