Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő igényel a parkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő igényel a parkapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Szóval a következő a helyzet:

Párom és én valószínűleg mostmar össze fogunk koltozni. Azt tervezem (tervezzük, már neki is mondtam) hogy onnantol kezdve h együtt élünk majd, én felmondok a munkahelyemen , mert ha dolgozok akkor el sem tudom képzelni h mellette tudnam csinálni párhuzamosan a párkapcsolatunkat is. Munka után én általában nem nézek ki tökéletesen, nem mindig olyan jo a hajam sminkem stb mire hazaerek délután, Ja és ugye akkor így reggel sem lenne annyi idom szépre elkészülni ha ő is ott lenne .. plusz ő is dolgozik.

Jo otlet szerintetek? Nálatok ez hogy néz ki? Van aki munka mellett tudja működtetni nőként a parkapcsolatot?



2021. dec. 17. 18:43
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam, mennyi idot*😁
2021. dec. 17. 18:44
 2/53 anonim ***** válasza:
95%

Mi ez , 80-as évek amerikàja?

Rèm rendes családba làttad?


Majd mielőtt felmondasz azért ne felejtsd el eltàvolíttatni a kukidat , és a ciciket is szereltesd fel😁

2021. dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
96%

Hát a mai világba szerintem nem sokan tehetik meg hogy egy fizetésből éljenek.Pláne ilyen indokkal hogy tudj foglalkozni a pároddal.Nyilván jó a szándék,mert valóban tenni kell egy kapcsolatban is,nem csak a kezdeteknél.Úgyhogy tök jó hogy így gondolkodsz,és nem csak vegetálsz egy kapcsolatban.Viszont pénzből él az ember.

A másik pedig ha számodra ez ennyire fontos dolog,akkor majd jól gondoljátok át ha esetleg képbe kerül a gyerekprojekt...mert ha vállaljátok,akkor a gyerek lesz első..és igen,saját magad elé is kell helyezni a gyereket.Nem lesz idő se a hajadra,se a sminkedre.

2021. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
😅😅😅 Ez igen.
2021. dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
95%

És mit csinálsz míg a párod dolgozik? Szoli, kávé, kozmetikus, barátnő?

Soha nem hoznám magam ilyen kiszolgáltatott helyzetbe. +nem azért tanultam hogy otthon üljek, készenlétben álljak otthon a páromnak. Többre tartom magam ennél.

2021. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, de aki így fogja fel, annak nem való kapcsolat.


Én szinte folyamatosan a párommal vagyok, itthonról dolgozom, az egyetemen hibrid oktatás volt, úgyhogy javarészt itthon voltam akkor is vele együtt és egész nap együtt lógtunk, néha oda-odaszóltunk egymásnak, csináltunk együtt enni. A baráti körünk mára közös, múltkor vizsga után beültünk a barátaimmal iszogatni és egyből mondták, hogy írjak a páromnak, jöjjön ő is (ott lakunk a közelben). Edzeni együtt járunk, igaz, más gyakorlatokat végzünk, de együtt jövünk és megyünk.


Döntsd el, ez nekem mennyi idő a párommal. Amit tudok, hogy mindent meg tudok tenni mellette is, amit szingliként is meg tudtam tenni, max csapni a szelet nem tudom másnak, de azt nem is akarom.


Nem tudom, mennyi a nettó idő, amit a párommal töltök, de sosem éreztem, hogy nem jut idő magamra mellette. El tudok vonulni egy kérdés nélkül olvasni, tollászkodni, most is itt irkálok a kanapén fekve, ő meg netflixezik a másik végében.


Randizni így kifejezetten kb heti 1x megyünk, akkor beülünk valahova enni vagy inni vagy elmegyünk valami különleges programra. De egyébként közös az életünk, közösen telnek a napjaink. Diplomát is szereztem már egyet mellette, szóval... 😅

2021. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
94%

Működtetni a párkapcsolatot. :D

Képzeld mi nők dolgozunk, van életünk, gyerekünk, családunk és nem ülünk otthon mint egy üresfejű Barbie.

2021. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
97%
Ne etesd a trollt.
2021. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
96%
Eloszor a párod kérdd meg hogy lesz e szíves eltartani
2021. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
94%
*kérdezd
2021. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!