Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Covidos mellett jogos elvárás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Covidos mellett jogos elvárás,hogy ott legyek?

Figyelt kérdés
Barátommal és anyjával lakom.Jogos elvárás,ha covidos,hogy ápoljam és mellette legyek ,vagy olyankor jobb ha nem vagyok mellette,mert nem tudom ezt eldönteni.Nem fekszik egész nap,tv-zik azt mondja szarul van fáj mindene,de a covid előtt is volt baja mindig.Van aki azt mondja,ha szeretne akkor nem akarna megfertőzni és elküldene addig anyámékhoz,mert nincs annyira rosszul,nátha miatt nehezebben kapott levegőt,de már javult neki.Totálisan belémrakta a bűntudatot,hogy nekem mellette kell legyek .Nyilván igen kaját kell venni ilyenkor meg minden,úgy lehet segíteni.

2021. dec. 18. 07:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

A covidosakat altalaban a hozzátartozóik segítik.

Nem tudom te mennyire vagy csak bnő (pl jártok 1 éve), vagy caaládhoz tartozó (lassan házasság gyerek), de ha nem akarod persze nem kell segiteni.


Párom nekem mesélt olyat hogy az unokatesoja feleségét azért is isteníti folyton(azon kivul hogy szép és szexi), mert a férje anyját mikor meglátta magatehetetlenul kitakarította a sz.rból is. (Magatehetetlen néni volt)


Az egész család ilyenek miatt imádja az uncsiteso feleséget.

2021. dec. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Segíteni úgy is tudsz neki,ha nem vagy ott vele. Néhány naponta bevásárolsz neki pl. Ha fiatal erős szervezet krónikus betegség nélkül akkor amúgy sem lesz semmi baja.
2021. dec. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
*én meg hallgatom, hogy állandóan ajnározzák főleg a párom, mint aki belé lenne esve plátóin...
2021. dec. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos itt az van,hogy mindig van valami baja,Covidtól független fáj a háta fáj a dereka,egyszóval mindig foglalkozni kell vele.Egy erős harmincad fiatalember szerintem sajnáltatja magát,ha mindig van valamk baja.
2021. dec. 18. 08:21
 5/15 A kérdező kommentje:
Barátnője vagyok kétéve.
2021. dec. 18. 08:22
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hàt az anyukádhoz költözès, meg egyik ilyen opcióról már lejèstèl, pláne ha már napok óta beteg. Te is hordozhatod, èn nem akarnám esetlegesen terjeszteni.

Az már más kèrdès, hogy próbálja sajnáltatni magát.

2021. dec. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem kötelességed más keresztjét a nyakadba venni.

Meg olyan is lehet hogy ápolod segited folyton elveszi a fiatalságod aztan kidob. Hálát ne várj.


Ha van erre belső indíttatásod akkor oke, amugy nem oké.

2021. dec. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
akkor miért vagy vele?
2021. dec. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Èn nem ápolnèk senkit, ha nem muszáj ne kapjam már el ezt a szart.
2021. dec. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Noren1989 ***** válasza:
48%
Hivatalosan is kontaktszemély vagy? Be vagy jelentve hozzàjuk?
2021. dec. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!