Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavar ha a nő szereti a lakberendezést és a közös otthonotokat a saját ízlése szerint berendezi?

Figyelt kérdés

Sok nő odavan a lakberendezésért és előszeretettel foglalkozik a saját otthona berendezésével pénzt és időt nem sajnálva. Nemrég olvastam egy cikket arról, hogy egy férfit mennyire zavart, hogy ott volt az agglegény lakása és mikor lett barátnője, odaköltözött és idővel felismerhetetlenné vált a lakása, annyira átvette a nő az irányítást az otthonunkkal kapcsolatban.

Belénk ez a "fészekrakás" ösztöne lett kódolva és tökre azt hisszük, hogy ezzel egy otthonosabb környezetet teremtünk, ahová a férfinak is kedves lesz a hazatérés. De tényleg van olyan köztetek, akiket ez idegesít és pont hogy ellenszenves érzéseket vált ki?


2021. dec. 19. 08:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez roppant aranyos dolog, és általában az exeim ügyesek is voltak ebben, sokminden eszükbe jutott ami nekem sosem tűnne fel, és én is szeretek szebb élettérben lakni.

Engem max egy két nagyon csajos dolog zavart, akkor mondtam neki, hogy ez a rózsaszín doboz nem igazán tetszik, itt férfi is lakik, és akkor azt megbeszéltük és elrakta.


Kicsit szíven ütött ez a kérdés, mert pont egy lakberendező csajszin jár az eszem mostanában. Bár az én lakásom rendezné már be 😅

2021. dec. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Rühellem ha rendezgetik a lakásom.
2021. dec. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

ez attol fugg. ha a ferfinak van egy stilusa es te ennek ellrnerr tele akarod pakolni a lakast basic feher ikeas butorokkal meg giccses kiegeszitottek, raadasul az o koltsegen vagy kozos koltsegen, attol agyf@szt fog kapni valoszinuleg, ja.


de tudommal az senki igenyes embert nem zavar, ha eszszeruen szepitgeted a lakast, lecsereled az ezereves szakadt fuggonyt vagy veszel es normalis etkeszletet stb.


a lakberendezes eleg draga hobbi es azt is el kell fogadni, hogy a legtobb pasinak nem prioritas, hogy mondjuk a 3 eves nem tul trendi, de teljesen jol mukodo, normalis kanapeja le legyen cserelve egy vadiujra fel millioert.


szerintem ha pl. kozosen vesztek egy lakast v koltoztok be ures alberletbe, egy pasit se fog zavarni, ha a no a kezebe veszi az iranyitast berendezes teren. se ha adott a pasi lakasa es butorai es te beloltozol es az o penzen mindent meg akarsz valtoztatni, lecserelni, az nem lesz szimpatikus.

2021. dec. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk ebből volt sírás. Csajom jött azzal, hogy egyik helyiségben se tetszik neki a fal színe. Én meg nemigazán akartam változtatni rajta, mivel mindenhol sajátkezűleg csináltam a szobákat, és pl a nappalit 1 éve festettem, így ne várja már, hogy most kezdjem előről. Ráadásul szó sem volt arról, hogy összeköltözzünk.
2021. dec. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Amíg ki nem találja, hogy legyenek rózsaszínűek a falak és a bútorok, addig nem zavar, meg ne sokat variáljon a bútorok elrendezésével, mert a tökömnek lenne kedve egy szekrény sort ide-oda cipelni, tologatni.
2021. dec. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Örülök neki ha ilyen hiperaktív, de azért a véglegesítés előtt szeretném ha áttekinthetném én is.
2021. dec. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Engem zavarna, haa saját ízlés szerint akarná, mert ez azt közvetíti nekem, hogy az enyém nem érdekli, így nem engedném meg neki. Bár bennem fel sem merül ilyen, hogy valaha ilyen gondolkodású nőm legyen, nem is volt soha.
2021. dec. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
5-ös vagyok, azt el is felejtettem, hogy úgy rendezze, hogy a házimozi vagy az 5.1-es pc hangszórókat nagyjából normálisan eltudjam helyezni, ne az legyen, hogy pl. a bal hátsó tőlem alig fél méterre van a jobb hátsó meg vagy két méterre.
2021. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne ugasson bele a dolgaimba, viselkedjen normálisan
2021. dec. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
Minél idősebb valaki, minél tovább lakik egy környezetben, annál nehezebben viseli, ha jön valaki és ezt felborítja. Még akkor is, ha szebb, jobb lesz. Természetesen, mint mindenben, ebben is van akit nem zavar. Jártam úgy, hazajöttem és kimentem újra megnézni a házat, jó helyen járok? A párom, gyakorlatilag az összes bútort lecserélte. Végül is nem zavart.
2021. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!