Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ronthat a párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ronthat a párkapcsolaton ha egy pár a srác szüleinél laknak és együtt ketten. 5en éldegélnek együtt. Van hogy esténként közösen néznek tvt?

Figyelt kérdés

2021. dec. 20. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Hát, én felkötném magam annak a helyében, akit a párja ilyen helyre kényszerít élni, amennyiben vele akar maradni, de ízlések és pofonok.


Pár ember annyira hülye basszus, nehéz megérteni, hogy akik a te családod és akiket te megszoktál a privát szférádban és akik téged alakítottak is valamilyen szinten ezáltal, mások számára idegenek, idióta szokásokkal, irritáló viselkedéssel és egyszerűen tönkreteszik az élményt, hogy a kedveseddel legyél?

2021. dec. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
sokan laknak együtt a szülőkkel, de rendszerint leválasztott, lehetőleg külön bejáratú részen. Pl. külön emeleten. A kérdésben írt szintű közösködés nem jó.
2021. dec. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy életforma. Csak akkor működik, ha mindenkinek (szülő, gyerek, gyerek párja) kedvére van, és mindenki tiszteletben tartja a határokat. Ami így együtt eléggé ritka.
2021. dec. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos, hogy ront a kapcsolat minosegen, mindenestre szerintem szulokkel elni parkent beteges. igen, lehet lepontozgatni, hogy ‘dE DrAgA a ZalÉlLet 🤤’ meg ‘100 eve is igy eltek nagyanyamek’ stb, de akkor se normalis. kulon par, kulon egzisztencia, kulon eletter, egeszseges embereknel igy van.
2021. dec. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bele is halnék ha így kellene élnem,lehetne akármilyen jó pasi..
2021. dec. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mennyire beteg férfinek kell ahhoz lenni, hogy ezt okénak gondolja, és elvárná egy nőtől hogy így legyen?
2021. dec. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Régebben bevett dolog volt a többgenerációs család, biztos ma is van ahol működik, személyesen is ismerek ilyet (bár ott külön lakrész van).

Én soha nem élnék így, sem a saját családommal, sem a férjemével. Kell a külön otthon.

2021. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez az adott emberek személyiségétől függ, ki mennyire "tűri" ezt az életformát és milyenek a viszonyok. Én pl. a világból kifutottam volna, ha együtt kellett volna élnem egy légtérben a páromon kívül bárkivel, alapvetően nem bírom, ha alkalmazkodnom kell (megteszem, nem hisztizem, nem vagyok egy nehéz eset, de attól még nehezen tudom elviselni) ... de exemnél még azzal is meg volt spékelve a dolog, hogy az anyósjelölt nem volt túl szimpatikus és na, ő kifejezetten nehéz eset volt... ő konkrétan nem is volt hajlandó alkalmazkodni, "mindenki hülye, csak én vagyok helikopter" típus... és ha már a tévézésről volt szó, attól megőrültem, hogy amikor náluk voltunk, és megnéztünk vmi műsort a tévében, akkor hangosan végigdumálta az egészet arról, hogy Kis Pistával, Gipsz Jakabbal meg Szappanos Rozival mi történt (akik közül én senkit nem ismertem) meg hány forint volt a cukor a CBA-ban, és nem lehetett a műsorra figyelni... akkor meg minek.


De van, aki meg nagyon társasági típus és igényelné is a társaságot, meg jobban kijönnek egymással.

2021. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

100 éve még természetes volt, ma már nem annyira.

Szerintem pár évig (3-4) egész jól kibírható, ha van egy nagyobb közös terv (házra, lakásra gyűjtenek).

Hosszútávon viszont siralmas.

Érdemes a közös programokat pl. vasárnapi ebéd, meg ilyenekben maximalizálni. A közös tv nézés minden este nem hiszem h jót tesz. Esetleg heti 1-szer házimozizhat együtt a család. 30 éve amikor a szüleim külföldről behoztak a Trabanttal egy színes tv-t, nem csak a nagyszülők nézték náluk minden héten a Dallast hanem a fél lakótelep. Szóval módjával szerintme oké, csak nem szabad túl sokat egymás nyakán lógni.

2021. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van külön szobátok, amit be tudtok zárni, és kopognak, mielőtt benyitnának?

Ez a lényeg!

2021. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!