Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy bújjak ki a párom családi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bújjak ki a párom családi programjai alól? Elakart vinni a nagymamája születésnapjára és azt mondta, ha nem megyek el sokáig csalódott lesz. Erre azt válaszoltam, hogy 93 éves. Olyan sokáig nem lesz már csalódott. És még ő volt megsértődve.

Figyelt kérdés
2021. dec. 21. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Véletlen nem Sheldon S neved? Állj ki vizes hajjal a hidegbe
2021. dec. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom ez troll kérdés. Hogyha nem, akkor azt sem értem, hogy egy ilyen embernek hogy van egyáltalán párja….
2021. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

"Erre azt válaszoltam, hogy 93 éves. Olyan sokáig nem lesz már csalódott."


Párod helyében én erre kibújtattalak volna minden jövőbeni családi program alól, mert úgy kivágtalak volna, mint a macskát.

Ritka bunkó mondat volt, és a legszomorúbb, hogy még meg is vagy lepődve, hogy a párod megsértődött. Érzelmi intelligenciád nulla.

2021. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy sorozatból van ..
2021. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Ki is b.sználak rögtön, ha nem kamu kérdés lenne.
2021. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Ejj, az emberek nem értékelik a feketehumort.
2021. dec. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
A feketehumort értékelik, csak azt nem, hogy nincs egy önálló gondolata és lopja, amit kiír. Ez így egyszerűen csak szánalmas.
2021. dec. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha vmi alol ki akarsz bújni, ALAP hogy nem mondod el hogy ki akarsz bujni, hanem azt mondod hogy menni akarsz, csak NEM TUDSZ mert mondjuk dolgozol.


Es akkor minden meg van előzve.

2021. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Folyt Es még sajnálkozhatsz is hogy nem tudsz menni pedig mennyire de mennyire akartál menni.


Ha kibujos vagy tanulj kommunikálni hogy célt érj.

2021. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-9.vagyok


Azt csinálnám, hogy azt mindanám neki hogy rendben megyek, tiszteletemet teszem, szamithat rám mert látom ez neki fontos(ergo ezzel már tartozik is neked ha majd te akarsz rá számítani egyszer....)

Aztán elintéznék vmi alibit.

Pl.másnap felhívatnám magam a főnökömmel hogy hívjon be, vagy kaojak emlékeztetőt hogy ja nekem épp dokihoz lesz aznap id.pontom, vagy felhivatnám magam bnőmmel hogy szitterkednem kell neki és élethalál, es egyszeruen lemondom a szulinapot.

2021. dec. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!