Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Karácsonyi meglepinek melyik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyi meglepinek melyik?

Figyelt kérdés

Tetszene ez a meglepi karácsonykor?


Hazaérnétek munkából és mikor belépnétek a hálóba, a barátnőtök...


egy sexy csipkés fehérneműben várna


vagy...


az egyik nyakkendőtök lenne a nyakában, és teljesen meztelen lenne


2021. dec. 22. 14:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Az első 👍
2021. dec. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Ez karácsonyi meglepi lenne? Biztos örülne neki a párom, de szerintem az ilyesmi alap a hétköznapokban is rendszeresen. Nálunk legalábbis nem lenne nagy meglepetés belőle :)
2021. dec. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

És ez mitől ajándék? Nincs normális nemi életetek, hogy az számít ünnepi ajándéknak, ha vesztek magatoknak ruhát és azt adjátok oda magatokkal együtt a párotoknak?


Ez nagyjából olyan érzés, mintha gyerekként az lenne az ajándékod, hogy anyád sütött bejglit. Szegény családokban szokott ilyesmi nagy dolog lenni...

2021. dec. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ez egy új,extra sexy fehérnemű...

Amúgy pedig szerencsére nincs szükségünk ilyenekre... Ez csak egy kis kedveskedés.

Egyébként nem kritikát kértem a szexuális életünkre (amiről fogalmatok sincs) csak egy választ szerettem volna kapni a feltett kérdésemre.

2021. dec. 22. 14:59
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a karácsony ne a szexről szóljon. Kicsit csalódnék a páromban.
2021. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Van ám egó, ha a hab tested tartod ajándéknak. Képzeld el, hogy a párod vár otthon egy masnival a lőcsén és azt mondja, hogy ez a nagy ajándékod. Nem hiszem, hogy boldog lennél.
2021. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
1
2021. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Ezen mi az ajándék? A szexi fehérneműk nem annyira érdeklik a férfiakat, inkább ami alatta van, az meg ideális esetben nem csak karácsonykor kerül elő.
2021. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Oké, szóval veszel magadnak egy normális fehérneműt karácsonyra. Ez eddig tiszta, sokan vesznek maguknak ajándékokat, amire egyébként nem költenének, de mikor ünnep van, miért ne, ha már más nem veszi meg ugye.


De milyen logika mentén ajándék a magadnak vett ruha a párodnak? Vagy ha a pasid vesz új borotvát magának, az végülis neked szánt ajándéknak számít?

2021. dec. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem miért kell beszólogatni..
2021. dec. 22. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!