Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ameddig nem költöztetek össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ameddig nem költöztetek össze és az egyik félnek rendszeresen utaznia/közlekednie kellett a másikhoz, nem voltatok "morcosabbak", hogy akár a tikkasztó hőségben, akár a téli fagyban 15-35 percek mennek el heti több alkalommal utazással?

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Annyira vártuk a találkozást, a közös estét, hogy ez megszépítette az utazást. Igaz, mindketten autóval járunk és kb felváltva jártunk egymáshoz. Mondjuk jó messze laktunk egymástól, 3 hónap után össze is költöztünk.
2022. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tesz boldoggá, de ez ilyen. Amikor lehet vele megyek és így, akkor is tudunk együtt lenni. Szerencsére közel dolgozik hozzám. Ettől függetlenül heti többször 20 perc/1 óra attól függően honnan megyek, illetve mivel megyek.
2022. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, alig vártam. Én utaztam hozzá, 1 óra volt az utazás, addig legalább tudtam olvasni, tanulni.
2022. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Akkor sem, ha csak fél vagy egy órára láttuk egymást

2022. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
15-35 perc az szinte semmi.
2022. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
Ezért kell az autó...
2022. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk általában én közlekedtem (kb kéthetente), mert az ő városában sokkal több programlehetőség volt és jobban szerettem ott lenni, kb. 3 óra volt tömegközlekedéssel. Nem, nem volt nagy ügy, egyetemre és munkába is utaztam már ennyit Budapesten belül és ez azért lényegesen kellemesebb úticél volt :D A napi fél-1 óra utazás semmi, ennyire kényesnek lenni felnőtt emberként elég gáz.
2022. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ez mondjuk nyilván attól függ, milyen az útvonal. Nekem pl. autóval sokkal több idő lett volna az út, és még csak nem is tudtam volna hasznosan tölteni.

2022. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
1500 km-t utaztam minden hónapban, legalább egy hosszú hétvégére hozzá. 4 éven keresztül. Nem, nem érdekelt az időjárás, mert annyira vártuk a találkozókat. Most már együtt élünk, de ez a fajta izgalom, rákészülés nagyon hiányzik.
2022. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Boldogan utazom miatta bármennyit.

Jelenleg ez kb. csak 15 perc, az meg semmi.

2022. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!