Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szoktatok csinálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok csinálni a párotokkal egy szürke hétköznap, kora este?

Figyelt kérdés
Felkészültem a vicces válaszokra, de azért komolyra is kíváncsi lennék. Már 5 éve együtt lakunk es korábban főleg játszottunk, online játékok stb vagy külön külön de mégis egymás mellett. De mostanság olyan unalmas lett az egész. Haza ér melóból beül a gép elé, görgeti a fbot, közbe vacsi fürdés stb de nagyon laposnak érzem ezt a egészet. Én is dolgozok, sokszor fáradt vagyok, de azért lenne kedvem valami közös hobbyhoz. Persze nyilván nem kell mindig egymás nyakán lógni, ez is tiszteletben van tartva, de egyre kevesebb a közös dolog főleg ezeken a hétköznapokon. Hiába mondom neki is, neki így jó azt mondja h nincs kedve semmihez. Nem az a kimozdulos fajta, ezt is megértem, de egy kis esti séta stb már az is több lenne, mint a semmi. Szóval kíváncsi lennék, ha másoknál is fennállt ez a probléma, mit lehet tenni.

2022. febr. 23. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Együtt semmit
2022. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéljük az aznap történteket, főzünk, nézzük a kedvenc sorozatunkat. Van hogy ő game-el, én olvasok.
2022. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi is sok sorit néztünk, de már az is elég unalmas, ő egyáltalán nem olvas, ha játszik van hogy én szoktam, de valami közös elfoglaltság érdekelne, mert kB egymáshoz se szólunk és ez elég szomorú..
2022. febr. 23. 20:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok.

Mi pl munka után el szoktunk menni sétálni, turkálózunk (mindkettőnk közös hobbija a -kincskeresés-) Sokat jár fel egy közös barátunk.

2022. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
ennek vége..
2022. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nos én azért nem érzem így, csak mélypontra értünk. Szeretnék megoldást találni rá.
2022. febr. 23. 20:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kössetek hosszú távú fogadásokat a barátaitokra.XD


Amúgy meg komolyan szerintem beszélj vele, hogy így érzel és hogy jó lenne valamit együtt csinálni

2022. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

mi sokat beszélgetünk, van, h. közösen főzünk, megnézünk vmi jó filmet összebújva, de ha fáradtak vagyunk, csak átöleljük egymást és próbálunk a következő napra erőt adni egymásnak.


ritkán mozdulunk ki, szeretünk otthon lenni, csöndben, ketten.

2022. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekünk erre nincs időnk, örülünk ha vacsi után tudunk beszélgetni.

Egyikünk se játszik, tévénk nincs.

2022. febr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is elvégezzük a házimunkát - főzés, takarítás. :D

Utána együtt szoktunk játszani xboxon, meg nézünk valami sorozatot. Nyáron ha sokáig van világos akkor kertészkedünk és/vagy elmegyünk sétálni. Meg persze az összes felsorolt tevékenység közben/után beszélgetünk egy csomót.

6 év alatt még nem untuk meg, mindig van valami új játék vagy sorozat. :D


(A játékok közül kifejezetten ajánlom az It Takes Two-t, mi a héten fejeztük be és szuper, "rákényszerít" a csapatmunkára.)

2022. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!