Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi(k) az(ok) a rossz tulajdons...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi(k) az(ok) a rossz tulajdonsága(i) a párotoknak, amit mégis elfogadtok a jó tulajdonságai miatt?

Figyelt kérdés
És mik azok a bizonyos jó tulajdonságai?

2022. márc. 10. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%

Jo tulajdonsag: sok pénze van

Rossz tulajdonsag: nem all fel a szerszám

2022. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

Rosszak:

Rossz az ágyban, illetve katasztrófa, és pláne napi 2x is akarja, néha idegbeteg és agresszív, nem támasz és nem segítség, külön kassza van, család nem tervezhető vele


Jók:

Extrém módon tetszik és vonz a külseje, az ereje, kémia van, maximálisan monogám és hűséges, mindig hosszútávu kapcsolatai voltak(5 évnél több), domináns, millio barája van, extrém szocializált, karriere van, sikeres jofej vicces humoros(szinte az egyetlen, akivel könnyesre tudom magam röhögni is), nem riad meg eljegyzéstől sem, sőt, nem kötelez- nem elvárása a gyerekvállalás, azaz gyerekszülés nélkül is kellek neki hosszutávra, bújós puszis ölelgetős, egy nap akár 100 szor is elmondja, hogy szeret, normája, hogy a férfi a családfő, akire a család valóban számíthat, próbalja kezelni, hogy ne legyen agresszív, önkontrollt gyakorol, férfias hobbyja van, kőkemény kiképzésekre jár, magas kognitív képessége van, vele túlélnék egy sur vivort vagy háborút is, a jég hátán is fent maradnánk, mindent el tud intézni, számtalan üzletben is benne van, mindenhova vannak kapcsolatrendszeri is, tisztelem és felnézek rá, és egyszerűen lenyűgöz. És talán életem első férfija, akiben szabályosan megbízom. És állítása szerint a tűzbe is menne értem, ha kell.

2022. márc. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ja hogy olyanokat kellene irni esetleg, hogy nem tud palacsintát csinálni, de imádja a gyerekeket. Vagy mi a helyes válasz?
2022. márc. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy, látod mindenkit lepontoznak
2022. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

#2, minek vagy vele, ha semmire sem jó? Ez nem kapcsolat…


A férjemben tökéletesen megtaláltam a másik felem, megértő, kedves, segítőkész, csodálatos apja a gyermekeinknek és gondoskodó férjem nekem. Nagyon szeretek vele beszélgetni, rajongok a humoráért és szerintem kifejezetten izgalmas a szexuális életünk is.


Negatívumként a horkoláson kívül talán szintén a segítőkészséget tudnám felhozni, mert sokszor túlzásba viszi és akkor jön rá, hogy neki is kéne pihenni és kikapcsolódni a szabadidejében, amikor már letolom, hogy álljon már le és foglalkozzon magával is.

2022. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Rossz: Semmi férfias nincs benne. Egy szöget se tud beütni a falba, semmit nem tud önállóan elintézni, nekem kell megmondani, hogy mit csináljon.

Se jogsija, se autója.


Jó: megbízható, monogám, anyagilag nagyon jól áll, tud bánni a pénzzel, lehet vele jövőt tervezni. Jól néz ki, sportos. Nagyon jó a kapcsolatunk, még soha egyszer nem veszekedtünk, az ízlésünk, életvitelünk, a gondolkodásunk, a szeretetnyelvünk nagyon hasonló. Igazán jól érzem magam vele.

2022. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Hát, akárhogy gondolkodom, az egyetlen rossz tulajdonsága az, hogy a tubus közepén nyomja a fogkrémet…


Nem véletlen mentem hozzá. Megbízható, intelligens, humoros, mindenben támogat, de mindig elmondja a saját véleményét akkor is, ha nem egyezik az enyémmel, ezermester, normális szociális kapcsolatai vannak, hűséges, az enyémhez hasonlóak a szexuális igényei, kifejezi a szeretetét, tud bánni a pénzzel stb.

2022. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

Látom, itt alap a lepontozás. Bírom az ilyen kérdéseket, kíváncsi lennék, kinek, mi fáj ilyenkor pontosan.

Rossz tulajdonságok:

Egocentrikus, túlságosan törtető, pénz orientált, ennek megfelelően könnyen veszti el az egyensúlyt a munka és magánélet között, könnyen behúzható nagy pénzt ígérő "vállalkozásokba". Gyakran kezeli rosszul a pénzt szerintem, ennek ellenére, egy-egy rossz húzás után mindig talpra áll.

Makacs és öntörvényű. Bizonyos dolgokban nagyon trehány. Nehezen viseli, vagy érti meg, ha valaki más, másban jó, mások a gyengéi. Sértődékeny, ami az egoból fakad, ha megsértik, nehezen enyhül. Ha valami sérti az igazságérzetét, vagy valamivel morálisan nem tud azonosulni, azt teljes egészében igyekszik kizárni az életéből, ilyen téren nagyon fekete-fehér a gondolkodásmódja. Bár amúgy is jellemző rá a beszűkülés, túlzott rugalmatlanság bizonyos kérdésekben. Viták során, vagy ha valamit a másik nehezen ért meg, gyakran lekezelő.


Jó:

Folyamatosan fejlődik, igyekszik haladni az élet minden területén. Odaadó társ, tényleg igyekszik betartani a közös szabályokat, csak azok meghozása okoz gondot, ha meg van, tartja magát hozzá.

Egészséges távolságot tart, nem féltékeny, nem kutakodik, nem követelőzik. Magabiztos, önálló, erős jellem. Mindketten szabadon tervezhetünk külön programot, nem kell állandóan egymás kezét fogni.

Sok minden érdekli, bár a kialakult véleményén nem igen változtat. Tehát, jó beszélgető partner, amíg nem akarod meggyőzni az igazadról. Megbízható, kitartó ember, aki sokkal előbb rakja ki a szűröm, mint, hogy megcsalna. Alapvetően az élet minden területén probléma megoldó és nem menekülő típus.

Érezteti, hogy szeret és, hogy fontos vagyok. Őszinte, támogató partner. Lehet rá építeni egy életet.

És nem csak érzelmileg jó alap. Ő az a típus, aki a jég hátán is megél. Több végzettsége van, mint bárkinek akit ismerek és a legtöbben aktívan tevékenykedik is időről, időre. Abban biztos lehetek, hogy bármennyire elcseszi is, éhen soha nem fogunk halni.

Extrovertált, amivel jól ellensúlyozza az én begubozó lényem. Jó a szervező képessége és szívesen is vállalja az ilyen feladatokat.

Ért a szereléshez, gépekhez, alapvető házkörüli teendőkhöz. Megértő velem szemben. Illetve számos rossz tulajdonságát sikerült velem szemben elengedni, vagy teljesen tartható szintre hozni az évek alatt.

Nincsenek számomra teljesíthetetlen elvárásai a külsőt tekintve, hasonlóak a normáink. Sikerült közös szokásokat kialakítani.

Elfogadja a f@szságaimat, hiszen nekem is van bőven.

Hasonló a humorunk, gyakran megnevettet, értjük egymást. A problémákat egész jól meg tudjuk beszélni, bár ezt a mai napig gyakoroljuk.

Biztos benne, hogy engem akar, azonosak a jövőbeni terveink. Soha nem adott okot féltékenységre.

Sok rossz tulajdonsága részben, vagy egészben magával hozza azokat a tulajdonságokat, amik miatt fel tudok nézni rá, amik miatt őt választottam.

Valószínűleg ezért tudtam őket elfogadni.

7 éve vagyunk együtt, ennyi év alatt megtanulunk jól kezelni a másikat, felismerni pillanatok alatt, ha baj van és kölcsönösen teszünk azért, hogy így is maradjon, hogy ne veszítsük el a közös ritmust, fejlődjünk a hiányosságainkban.

2022. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki válasza hasznos, köszönöm! :) nem tudom, miért kell ezt csinálni.
2022. márc. 10. 22:52
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Rossz tulajdonság: bíráskodó, anyagias, mindent, amit valaha tett (állítólag értem) , nem pedig a kapcsolatunkért, azokat mind előszeretettel hozza fel, és dicséretet, elismerést vár érte. Ha nem kapja meg, akkor hálátlan vagyok. 🤷‍♀️ (ezeknek alapnak kellene lenniük). Okoskodó, mindent tud...

Kényelmes.


Jó tulajdonságai:figyelmes.


Milyen kevés a jó... 🤔

2022. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!