Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen gyakran és mennyi időt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran és mennyi időt voltál heti szinten együtt a pároddal, mielőtt összeköltöztél vele? Ezt az időt sokalltad, kevesellted, vagy pont megfelelőnek tartottad?

Figyelt kérdés
2022. márc. 17. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

2 év. Nagyon sok, én fél év múlva költöztem volna, de sok minden volt közben.

Ha új kapcsolatom lenne, ott tuti nem várnék ennyit, legyen bármi a körülmény

2022. márc. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
A távolság miatt csak hétvégén voltunk együtt, szerettünk volna többet is, de mivel ennyi lehetőségünk volt a munkánk miatt, megelégedtünk ennyivel, mert tudtuk, hogy össze fogunk költözni.
2022. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Eddig minden párommal akivel komoly kapcsolatom lett, összeköltözés stb, már első naptol voltunk együtt napi szinten.


Én sokallom, es nem értem ezt mai napig sem bennük. En folyamatosan "megfojtva" érzem magam a komoly kapcsolatokban.


De aki meg nem tapad, meg heti pár randi meg igy megy a dolog, arrol valahogy mindog kiderul hogy amugy épp van bnője csak letagadta, vagy amugy ő csak szexkapcsolatot akar bocsi, vagy épp mindegy nekik hogy velem vagy más nővel jön e össze, aki esik ugy puffan, stb.

2022. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

Ja es 1-3 hónapokon belül van az összeköltözés is az olyanokkal, akik első naptol joformán mar magánéletet sem hagynak nekem.


Valamiért csak ez a réteg kötődik szerelmes akar engem.


A normális réteg aki meg nem fojtana meg a tapadással, azok meg csak szexre vennének vagy csalnának, nem is kellek nekik.


A kettő közti réteggel még életemben nem találkoztam. Aki élni is hagyna, meg szeretne kötődne is hozzám.


3.voltam

2022. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap után már együtt éltünk. Mégpedig mert napi szinten igényeltük a találkozást - mindketten - és kb 50 km-re laktunk egymástól, jó forgalmas helyeken kellett napi szinten reggel-este egymáshoz autózni. Hát rövidre zártuk:)
2022. márc. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ melyik életszakaszban voltunk. Amíg csak ő járt egyetemre, akkor csütörtöktől vasárnapig szinte minden nap találkoztunk. Csak akkor nem, ha valami épp közbejött.

Amikor már én is egyetemre jártam, akkor ugyanez, csak péntektől vasárnapig. Nyilván a vizsgaidőszakokban, szünetekben, nyáron több időt töltöttünk együtt.

Nekem jó volt így is, sosem problémáztam azon, hogy kevés lenne, mivel úgysem tudtunk volna tenni ellene semmit.

2022. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6 hónap után költöztünk össze, addig általában csak hétvégéken találkoztunk munka miatt, és ritkán hétköznap. Kevés időt tudtunk együtt tölteni, ezért is döntöttünk ilyen gyorsan az összeköltözés mellett.
2022. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
2 hét után költöztünk össze, előtte heti 5-6 napot/estét töltöttünk együtt. Már csak ezért is jött ilyen hamar az összeköltözés gondolata. Nekem még az 5-6 nap is kevés volt, most jó, hogy együtt élünk.
2022. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egész hétvége + 1 este hétköznap.

Nagyon kevés volt.

2022. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Laylah ***** válasza:
100%
Online jöttünk össze, találkoztunk 4 hónap alatt 3 hétvégényit, majd felmondtam érte Angliában és hozzá költöztem. :D bő 4 éve együtt.
2022. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!