Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen gyakran szoktatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran szoktatok a saját szüleitekhez hazamenni, vagy meglátogatni őket, jellemzően ilyenkor mennyit vagytok otthon, és ott szoktatok-e (persze külön-külön) aludni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 8. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Párommal 1-2 hetente látogatunk az én anyukámékhoz, 3-4 hetente az ő szüleihez. Ritkábban alszunk ott, inkább főleg náluk, mert ők 70 km-re laknak, és úgy jön ki a lépés, mivel ritkábban is megyünk.
2022. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég ritkán alszom ott, de heti 1x vasárnap átmegyek és ott vagyok egy fél napot kb. Hajnalban elmegyünk vásárba, ez régóta közös program anyukámmal, aztán koradélután hazajövök.
2022. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszú távú kapcsolatban vagyok, akkor igyekszem olyan gyakran menni, ami a páromnak még nem megerőltető / legyen időnk hétvégén egymásra... így pl. az előző kapcsolatomban három-négyhetente mentünk át. Most, hogy nincs párkapcsolatom, hetente átmegyek ebédre - a szüleimnek hiányzunk öcsémmel így, hogy kirepültünk a fészekből, nekem nem nagy teher... öcsém ritkábban jár, kéthetente-háromhetente átlagban. Mivel mindannyian Bp-n élünk, ott aludni elég ritkán szoktunk - karácsonykor szoktam, ill. ha másnap családostul megyünk valahova és nem muszáj hazamennem valami miatt.
2022. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szüleimet évi kétszer-háromszor. Külföldi a férjem, én költöztem hozzá és ezért megyünk ilyen ritkán. Ilyenkor egy hetet maradunk általában, természetesen ott is alszunk. Én néha külön is megyek, akkor ott töltök akár 2-3 hetet is. Férjem szüleit 1-2 havonta. Mivel ők az én szüleimhez képest utazható távolságban vannak (2 óra tömegközlekedés), így náluk nem szoktunk ott aludni.

Tudom, hogy ez sokaknak furcsa, hogy ennyire ritkán van személyes kontakt a szülőkkel, de telefonon ha nem is napi szinten, de kapcsolatban vagyunk velük. A viszony jó, tehát nem kerüljük őket vagy ilyesmi. Csak itt nem szokás minden hétvégét egymásnál tölteni.

2022. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hetvegente pár orára csak. Ez lenne az alap.


De barátom szuleinél inkább ott alszunk, mert nem birom a szomszedokat hetvegen(az albeetembol menekülök), és inkább kérem hogy menjunk már át hozzájuk es inkább spanolok meg egyutt is bulizok a szüleivel minthogy a szomszédaim idegeljenek.

2022. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*Én akkor alszom csak a szüleimnél amikor összevesztunk a párommal es menekülök tőle. Amugy soha.
2022. ápr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk mivel szüleim cégében dolgozok, így átmenni heti 2x 3x szoktam félórat . Amúgy is kb 5kmre laknak csak.


Barátnőm szülei 50kmre, ő havi 1 hvgt megy ( ez semmilyen körülmények közt nem maradhat el szó szerint),ilyenkor ott alszik. Én hozzájuk 4v5 havonta megyek 2okból, az egyik nincs közös témánk, 2 abszolút nem érdeklődnek mi van velem se szüli se névnapon

2022. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Anyám háza 5 méterre van, jövünk-megyünk, apám albérletben párszáz méterre, évente néhanyszor feltévedek ha okom van rá, ő szokott jönni a gyerekek miatt 3-4 hetente kb 2 órára.

A párom szülei is elváltak, ünnepekkor + párszor megyünk együtt évente az anyjához, kb a fele alkalommal alszunk ott, az apjával csak össze szoktunk futni 1-1 órára

2022. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1-2 hetente, 4-8 órát vagyok ott, nem szoktam ott aludni.
2022. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A férjem 2 hetente beugrik anyukájához 1 órára dumálni munka után, + húsvéti locsolkodás és anyósom szülinapja. + Ott töltjük decemberben a szentestét. Akkor együtt megyünk. Nem alszunk ott.

Apámmal nem tartom a kapcsolatot már legalább 10 éve nem láttam, nem is érdekel, anyu és a tesóm a szomszédban laknak, direktben nem szoktunk látogatni, ők nem tartanak semmilyen ünnepet, de néha találkozunk boltba menet vagy munkába menet, akkor beszélünk pár szót, többnyire inkább telegrammon tartjuk a kapcsolatot, hogy kivel mi van , minden oké e stb. Szintén nem alszunk ott. Idén pl még nem is futottunk össze személyesen.

2022. ápr. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!