Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők.Ha egy férfi mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők.Ha egy férfi mindig tisztálkodik,szedi a szemöldökét,borotválkozik,parfümökkel illatosítja magát,nem veszti el a férfias mivoltát? Ez a tipikus,a ló másik oldalára átesés. F/46

Figyelt kérdés
2022. ápr. 15. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem ez ma alap elvárás
2022. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Hát ha túl sok parfümöt fúj magára, vagy valami gusztustalan szagot választ, akkor az tényleg taszító. Én jobb szeretem, ha egy férfin a parfümillat minimális, és csak akkor érezhető, ha egészen közel állok hozzá, nem kell már három méterre tőle fuldokolnom.

Amúgy is ha egy pasi alapból nem jön be, akkor választhat bármilyen finom szuper parfümöt, úgyse fog jobban tetszeni.


A szemöldökszedést nem tudom értelmezni egy férfi esetében, a többi dolog sztem eléggé normális alap dolgok.

2022. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Hát a szemöldököt maximum középen szedje, ne úgy, mint egy dragqueen, a többi okés, szimpatikus az ápolt magára adó férfi.
2022. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A tisztálkodás és borotvalkozas alap
2022. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
"Az igazi férfi az mindig egy picit spicces és van egy diszkrét szarszaga" - vallotta Bohumil Hrabal.
2022. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

46 évesen a legtöbb férfi már szenvedélybeteg (elsősorban alkoholista vagy cigikirály), esetleg gyógyult szenvedélybeteg. Ha ilyen pedáns vagy, akkor te a gyógyult csoport tagja lehetsz.



Hacsak a te függőséged nem a munkamánia, kényszerbetegség vagy a nárcisztikus életvitel.

2022. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem, amíg nem kezdi beretválni a farkát, meg a mellkasát.
2022. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Azt akartam én is mondani, hogy a 46 évesek közt már azzal jónak számítasz, ha nem vagy elhízott vagy pedig vörös fejű alkoholista. Persze ezt még lehet fokozni ilyen fajta igényességekkel is, mint amiket írtál. Az sosem árt.
2022. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül a túlzott parfüm, vagy arcszesz használata ami már túlzás. Mikor méterekről érezni a férfin.
2022. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A túl sok parfümtől nem nőies lesz, hanem büdös.


Az öcsemmel is ez a mániája, akárhányszor készülődik, utána fél órát szellőztetni kell a lakást.

Egyszerűen jóból is megjárt a sok, de ezt nem bírják egyesek felfogni.

2022. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!