Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek fura hogy másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fura hogy másfél év kapcsolat és együttélés után a közös házvásárlást intézi egy fiatal pár? (házasság nélkül)

Figyelt kérdés
2022. ápr. 18. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem,egyáltalán nem furcsa.
2022. ápr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Korai. Főleg, ha legalább az egyiknek nem volt még komoly összeköltözős kapcsolata.
2022. ápr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Nos, én nem tenném. De, sokan ugranak bele hirtelen életre szóló döntésekbe hipp-hopp. Van akinek bejön. Én biztonsági játékos vagyok, ez is, van akinek bejön, más meg belebukik.

Sok sikert hozzá, de számoljanak vele, hogy a környezetük valószínűleg nem fogja díjazni az ötletet.

2022. ápr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha elérkezettnek érzik az időt, akkor miért ne. Nem az együtt töltött idő hosszán múlik, hogy mennyire komoly egy kapcsolat, sosem lehet teljesen biztosra menni. 30 év boldog házasság után is elborulhat az agya bárkinek és leléphet egy új nővel/pasival.
2022. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Persze, ha mindketten jó nevelést kaptak, korukhoz képest felelősségteljes, érett gondolkodású emberek, nem hirtelenek, nem arról szól minden hogy élvezni akarják a pillanatot. Elkötelezettek egymás felé és az élet felé, amit építeni akarnak közösen. Ha ilyenek, akkor jó.


Nyilván alapvetően mindenki saját magából és a környezetében tapasztalt (vélt vagy valós) mintákból indul ki, amikor véleményt nyilvánít ebben a kérdésben.

2022. ápr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Én is ezt csináltam, csak építkezéssel, de már bánom. A csajom csak a telek felét fizette, azóta adott némi aprópénzt, de igazából az én pénzemből megy az építkezés. Igazi lúzer vagyok, vagy túlságosan jóakaró.
2022. ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6. De a csajod olyan, akivel együtt lehet tervezni egy egész életre? Bánnád, ha vele lennének gyerekeid? Bánnád, ha 50 év múlva is együtt lennétek? Ez azért nagyon nem mindegy.
2022. ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi másfél éve vagyunk együtt, és most fogunk egy "félig saját" lakásba költözni. Tudom, hogy ez nem olyan, mintha közös lakást vennénk, pláne hitellel, de jelenleg olyanba nem is mennék bele. Ehhez a lakáshoz nekem nem lesz közöm, csak addig, amíg ott lakom, de nem kell elköteleződnöm mellette se anyagilag, se máshogy. Ez így okés, illetve ha fordítva lenne, ha mondjuk én örökölnék egy lakást, és oda költöznénk, az is okés lenne. De teljesen közöset, hitellel, biztosan nem vállalnék be, de szerintem nem csak most, hanem soha. Pedig nagyon szeretem a páromat, szinte csak jót tudok mondani róla, és hiába csak máséfél éve vagyunk együtt, megélt már olyan dolgokat a kapcsolatunk, amit mások kb soha nem tapasztalnak meg.
2022. ápr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"hiába csak máséfél éve vagyunk együtt, megélt már olyan dolgokat a kapcsolatunk, amit mások kb soha nem tapasztalnak meg."


Azt gondolom, hogy két normális ember 3 év kapcsolat után ismeri ki igazán egymást. 3 éven belül nem vállalnék se gyereket, se ingatlan hitelt.

2022. ápr. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6 és ő gyűjtöget? vagy a közös költségekre megy el a pénze?
2022. ápr. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!