Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szólnátok ehhez férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez férfiak?

Figyelt kérdés

Ha a szerelmeteket azon kapnátok együttalváskor, hogy nyög álmában, mert gyakran vannak szexuális álmai? És ilyenkor öntudaton kívűl hangokat is ad ki, néha beszél, de nagyon hallkan,nyögve. Egyszer álmában elkezdett öklendezni, mert orálisan elégített ki valakit az álomban (nem a szerelmét) és nem tetszett neki. :D Arra ő is felriadt és én is.


Mit gondolhattok ilyenkor? Mi megbeszéltük már különben, de nem tudom nem zavarja-e valójában.



2022. ápr. 28. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltatok arról beszélgetni mi okozhatja ezeket az álmokat nála rendszeresen?
2022. ápr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Az ember álmodik mindenfélét.
2022. ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1 Nekem nagyobb a szexigényem mint neki.
2022. ápr. 28. 14:27
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

A mostani párom féltékeny ilyenekre. Kijelenti, hogy megcsaltam álmomban, és ezen őrli magát. Jóformán magyarázkodnom kéne. Azt is teszem.

Exemet is rosszul érintette egyszer, de ő csak megjegyezte komor arccal és nem drámázta túl.

Amugy nekem sanszos, hogy csak egy sohajt vagy hangot benéznek annak hogy álmomban szexelnék, közben nem is.

2022. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Levideóznám és reggel megmutatnám neki.🤣 Nem tulajdonítok ilyesminek semmi jelentést,max nevetek egyet és az élet megy tovább.
2022. ápr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem tudatos, megtörténik és kész. Még azt sem mi döntjük el kivel történik, hanem az agyunk válogat egy könyvtárból akik szexuálisan bármikor vonzottak minket. Lehet az bárki, 10 évvel ezelőttről, vagy egy sztár, akárki. Szóval nincs értelme féltékenykedni. Én még sajnos ott nem vagyok hogy kontrolláljam az álmaim. :D
2022. ápr. 28. 14:39
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én halandzsázni szoktam álmomban, ha meg véletlen rovarokról álmodok, akkor meg jár a kezem miközben próbálom lecsapni őket, szóval nem szólnék semmit.
2022. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Most komolyan van olyan, akit számon kérnek az álmai miatt és még magyarázkodik is miatta...? Meg is érdemled.
2022. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A kérdés és a kérdező válaszai kicsit megzavartak...Most akkor Te vagy, aki álmodik? Vagy a Te párod álmodik? :D

Köszi a segítéget :)

2022. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
@9 Én álmodom, nő vagyok
2022. ápr. 28. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!