Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire rossz ötlet házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rossz ötlet házasság után is együtt lakni a szülőkkel? Működhet ez hosszú távon?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy nagy kertes haza viszont a nyugdíjas szülei is ott laknak, és maradnak is, amíg élnek. Így nehéz közös életét tervezni, de az sem lenne megoldás, hogy albérletbe megyünk. Két házat fenntartani meg állandóan ingázni, hogy segíthessünk talán még több konfliktust szülne, mint együtt lakni. De így csak a távoli jövőben lehet külön életünk, ami egyre jobban zavar, ahogy komolyodik a kapcsolat. Az anyja állandóan ellenem beszél, azzal piszkálja a párom, hogy ne segítsen a házi munkában mert az az én dolgom lenne, milyen nő vagyok én, hogy képes vagyok egy férfira bízni a főzést vagy a mosogatás. Ilyenkor persze át veszi ő a munkát, utána meg egész nap sopánkodik, hogy ezt is neki kellett megcsinálni. Mert bezzeg az ő idejében ez máshogy volt. Az lényegtelen hogy sokszor este 11kor érek haza a munkából. Mi lenne még, ha gyerekünk születne. Ebbe a házba egy vajas kenyeret nem lehet úgy meg kenni hogy ő ne szóljon bele. Nem tudom mit csináljunk. Jár még valaki hasonló cipőben?
2022. ápr. 30. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenképpen nehéz helyzet.


Az nem megoldás, hogy leülsz anyukával és tiszta vizet öntesz a pohárba?

2022. ápr. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon problémákat fog ez okozni.
2022. ápr. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
El kell adni a kecót, az öregeknek találni valami kisebb lakást, a maradékból(?) meg magatoknak valamit.
2022. ápr. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#1

Az ilyennel nem lehet szót érteni, hiába mond neki az ember bármit is.

2022. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Házasság előtt is rossz ötlet együtt lakni a szülőkkel.
2022. ápr. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8 éve élünk közös telken a párom szüleivel, de olyan soha nem fordult elő, hogy a férjem ne védett volna meg. Konfliktusok születnek egy ilyen helyzetből, de ha a párod nem képes kiállni érted, te mindig csak egy megtűrt személy leszel. Ezt egyedül ő tudná kezelni.
2022. máj. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!