Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párommal pár hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal pár hónapja vagyunk együtt és felmerült az összeköltözés gondolata, de félek, hogy túl gyors, szerintetek?

Figyelt kérdés

Mindketten egyetemre járunk (más városban, de közel van egymáshoz a két város), ezidáig is szinte teljes időben nála voltam, így az összeköltözés nem változtatna sok mindenen a gyakorlatban, azonban nem tudom, hogy ha pl szétmennénk, (hiszen friss kapcsolat és bármikor megeshet), akkor mi történne velem. Ugyanis barátok, család nélkül vagyok (külföldön vagyunk, én most jöttem ki és még nem alakítottam ki a baráti körömet), ezért is félek a szakítástól, hiszen ha szakítunk, akkor az utcán találom magam (az összes lakást elkapkodják szeptemberben, ugyanis egyetemváros és csak egyetemisták laknak, akik szeptemberben lecsapnak az összes lakásra konkrétan), tehát ha pl januárban szakítunk, akkor meg vagyok lőve. Nem ebben a pillanatban költöznénk, hanem a következő tanévvel, tehát 2022 szeptember, addig kéne kitalálnom, hogy bele merek-e vágni.

Még annyi infó rólunk, hogy nem egyből randiztunk, hanem hosszú ideig barátok voltunk, tehát a 3 hónapnyi randizás előtt volt egy jól működő barátság (ami nyilván megmaradt).



2022. máj. 24. 10:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
az én ötletem volt amúgy, hiszen nekem elég nagy pénzspórólás, hogy nem kell mellé még egy lakást fenntartanom, ahova havi kétszer teszem be a lábam. ő egyáltalán nem erőlteti, azt mondta teljesen rámbízza, nyilván, ha úgy döntök, hogy összeköltözünk, akkor újra jól átbeszéljük
2022. máj. 24. 11:05
 2/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
89%

Ez egy gyönyörű keretet ad a témának, hogy felveted a kérdésedben az aggályokat, de az első válaszodban már a pénzt emlegeted, hogy neked ez spórolás lenne, és amúgy ezt te hoztad fel.


El se kell olvassam a közepét, a krémet, gondolom a szakításnál felmerülő gondokon aggódsz, de ott is a lakhatás és pénz szempontjából...

2022. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Dr.med.habil. Genyának igaza van, kérdés lezárva :v
2022. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Összeköltözve ismerkedtek meg igazán.
2022. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nyilván van pénzem, hiszen most is eltartom magam valahogy, viszont ha összeköltöznénk, akkor azt a pénzt félre tudnám tenni és a közös jövőbe tenni

nem arról van szó, hogy vérszívóskodni szeretnék rajta, többet ér a kapcsolat annál, hogy összeköltözünk túl korán, aztán rámegy a szerelem

2022. máj. 24. 11:27
 6/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
84%
Senki nem arra célozgatott, hogy esetleges szakításnál nem tudnád magad eltartani (:
2022. máj. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Elég bizarr hogy elvileg nagy a szerelem és össze akartok költözni de az első gondolatod az hogy mi lesz ha szétmentek. Nekem ez eszembe sem jutott anno... Biztos hogy ez egy jól működő kapcsolat?
2022. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6os: bocsi, akkor félreértettem! viszont kérlek el tudnád magyarázni? köszi:)

7es: hát ebbe most bele se kezdek, sajnos ez az egyik rossz tulajdonságom, amin mindenképp változtatnom kéne, elképesztően realista vagyok, a fejemben Z tervig le van bontva, hogy HA szakítunk, HA együtt maradunk, akkor mi lesz. ezt nem azért csinálom, mert tényleg szakítani akarok, sokkal inkább egy védekezési forma, hogy ha tényleg megesik, akkor alacsonyabbról zuhanjak. persze ettől még nem jó, volt már olyan megjegyzésem, amitől megijedt, mert úgy érezte, hogy távolodni akarok tőle, pedig nem, nekem fel sem tűnt, hogy ennyire para, amikor ilyen megjegyzéseim vannak. na lényeg a lényeg, hogy ezen dolgozom, szóval most kérlek tényleg ne a személyiségemet ócsároljátok, senki sem tökéletes, egy egészséges kapcsolatot fenntartani pedig munka mindkét fél részéről:)

2022. máj. 24. 12:22
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Működhet. Mi is barátok voltunk, összejöttünk március végén, júniusban már össze voltunk költözve. 3 éve.
2022. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenki tökéletes nyilván ezen az oldalon... Szerintem egyáltalán nem baj, hogy végig gondolod, szakítás esetén mi lenne. Én mindig hamar össze költöztem a komoly kapcsolataimmal, valahogy így jött ki, lakva ismeri meg az ember a másikat. De mindig volt stabil B tervem. Jelenlegi sztorim hasonlít a #9re, pár hónapig barátok voltunk, egyszer nála "aludtam" azóta együtt élünk, 5 éve. De nyugodtan várhatsz még egy kicsit, ha nem vagy benne biztos. Mérlegelj, gondold át, ahogy alakul a kapcsolat, könnyebb lesz dönteni.
2022. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!