Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Ti szeretnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretnétek olyan világban élni, ahol már elfogadott a többférjűség/többnejűség?

Figyelt kérdés

Ha nem miért nem, és ha igen akkor miért igen?

Nem egy arab országra gondolok. Hanem arra hogy mondjuk elfogadottá vállna itt Magyarországon

Értelemszerűen nem egyszavas választ várok…



2022. jún. 8. 15:33
A kérdező szavazást indított:
Jó lenne ha elfogadottá vállna a többférjűség
Jó lenne ha elfogadottá vállna a többnejűség
Nem lenne jó
Én LMBTQ emberként, elgondolkodtam már ezen
50 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem élnék vele, de amíg nem kötelező felőlem aztán létezzen nyugodtan.
2022. jún. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekik se érdekük.

Gondolj bele!

Most annyi jó pasi sincs hogy mindegyiknek egy jusson, nemhogy kettő.

2022. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Igazából nem élnék vele, és olyan partnert választanék akinek szintén nincs ilyen vágya, de ha valaki ezt okénak gondolja, akkor felőlem csinálják.

Egy dolgot viszont kikötnék: legyen akkor ez olyan mint a muszlimoknál, hogy ugyanannyi anyagi értéket, ugyanannyi éjszakát, ugyanannyi mindent kelljen biztosítani a x. nőnek mint az elsőnek.

2022. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
nem tudnám tisztelni a nőm , ha nem zavarná hogy mással is vagyok. Nem robotot akarok magam mellé hanem társat...
2022. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam az egyértelmű, hogy ha elterjedne, akkor sem lenne kötelező. Egyszerűen mindenkinek a saját döntése lenne.
2022. jún. 8. 15:58
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

Én nem szeretnék, illetve ha lenne is ilyen lehetőség, nem élnék vele, és olyannal sem aki erre vágyik. Számomra egy házasság 2 ember szerelméről szól amit egymás iránt éreznek. Ha más is bekerül a képbe , az már nem házasság.

Én azt gondolom, hogy ha valaki többszemélyes kapcsolatot akar, akkor keressen hozzá partnereket, korrekt módon, tehát minden félnek legyen tudomása a helyzetről. Ha ez mindenkinek rendben van akkor legyenek boldogok együtt, de ne házasodhassanak.

A házasság nem erről szól, így ne is csúfoljuk annak azt ami nem az.

2022. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Többfèrjűsèg jó lenne, többnejűsèg nyilván nem.
2022. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
7# nyílván xd
2022. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
7-es :) Én is azt mnondom, mi ez a diszkrimináció ? :)
2022. jún. 8. 16:16
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Egy olyan világban szeretnék élni, ahol az, aki hűséget fogad, ahhoz is tartja magát. Akinek meg ez nehezére esik, az nyíltan felvállalja.
2022. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!