Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Zavaró lenne Neked?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró lenne Neked?

Figyelt kérdés

Párom egyszerűen a WC körül éli az életét. Tudom hozzá tartozik az élethez amit ott intéz az ember ezzel nincs baj.


Reggel eltököli ott az időt, fél órát minimum eltölt a wcn mobilozik bambul.


Minden programot úgy kell bekalkulálni h előtte min félóra wcn neki h erre is legyen idő.


Sokszor úgy kell szólni neki h siess már mert 10perc múlva indulni kéne, ( és mondjuk még én is elmennék gyorsan mosdóba, de ő már 30perce bent ül)


Sokszor ő előtte kell kelni ( ha mondjuk egy időben kelünk)h el tudjak menni mosdóba vagy mondjuk ráérnénk kelni 7kor h mondjuk fél8kor indulni tudjunk, de miatta kb negyed 7-kor kell kelni a WC-s szokásai miatt


2022. jún. 18. 09:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Mivel eteted hogy ennyit sz@rik?
2022. jún. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Mint hasonló ember, így azt mondom, velem lehet élni :D nekem nem kell szólni hogy siessünk valahova, belekalkulálom mindig
2022. jún. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Én sem értettem sosem az ilyen WC-n órákat dekkoló embereket.

Pláne ritka bunkó dolog avval szemben, akivel együtt él. Hacsak nincs 2 WC a házban.

Nálam pasasként ez max 5 perc.

2022. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Az is lehet, hogy van valami betegsége csak nem tud róla.

Pl: a bél perisztaltikus mozgása nem megfelelő, vagy már előre szorong, hogy el kell menni valahová, ezért még előtte muszáj lenne wc-re menni, de ő nem tud. Ezek a szorongások okozhatnak valakinél hasmenést vagy az ellenkezőjét, szorulást is.

Nekem volt olyan ismerősöm aki úgy rá volt szokva a hashajtó tablettára, hogy bevett egyszerre két szemet, és tök nyugodt volt, mert tudta, hogy így is csak órák múlva tud majd wc-ni. Gyógyszer nélkül nem is volt képes semmire. Szóval a rossz szokásokon kívül betegség és pszichés dolog is állhat ennek a hátterében.

2022. jún. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Csajozik csak ott nem latod a telojat
2022. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Menjen el egy gasztroenterológushoz.
2022. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

2 pasim is ilyen volt, mármint gyakran ült ott sokat. De azért noszogatni nem kellett, tudta tartani az időt.

Én nem keltem fel előbb, hanem inkább fél órával tovább aludtam, tudva, hogy úgysem jutok be pisilni és készülni a mosdóba.

Az egyiknek volt gyereke, akit fele időben ő nevel. Na ő meg úgy gondolta, amíg ő fél órát sz@rik én igazán felkelketnék és addig rendezhetném a gyerekét😂😂😂

2022. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Volt más úgy miatt dokinál és kivizsgálta őt de ezzel nincs baj.


Már mondtam neki h nézhetné azt is h mondjuk a másik is használná a fürdőt vagy míg bent van az idő alatt kellene neki is. Rendben h nem mindig megy könnyen a dolog de h mindig??

Mondta egyszer h majd a házunkban 2wc lesz ,mondtam nem fogok egyet azért építeni mert te nem tudsz wct használni..és h legyen hol nyugiban lenned..

2022. jún. 18. 11:40
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon zavaró lenne, hogy nincs tekintettel semmire. Ezért elkésni bárhonnan és neked kell korábban kelni, mert ő ül a budin fél órát mikor max 10 perc alatt is lehet végezni. Nálunk ez sosem volt szokás órákat ülni a klotyón.
2022. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem bírnám vele 1 hetet sem
2022. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!