Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Ha félredugtok valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha félredugtok valaki mással, akkor utána nyugodt lelkiismerettel képesek vagytok lefeküdni este a párotokkal?

Figyelt kérdés

2022. júl. 3. 11:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Ezen már is én is gondolkoztam, de persze nem csak a lányokra kihegyezve hanem általánosságban. Tini koromban sok fiú barátom volt aki kivétel nélkül csalták a barátnőjüket. Ezt látva sokszor megfogalmazódott bennem is a kérdés, hogy utána hogy tudnak nyugodt szívvel a barátnőjükkel is lefeküdni.
2022. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Mivel engem is és az összes barátnőmet/nőismerősömet is megcsalták már, így igen, a nyugodtnál is nyugodtabban.
2022. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha a párommal lenne szex, akkor nem keresnék mást.Jelenleg a kérdésben szereplő dilemma fel se merült.
2022. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Azért van szeretőm, mert itthon nincs szex évek óta. Ha lenne szex és minden rendben lenne, akkor szeretőm se lenne 🤷‍♀️
2022. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Amikor volt szeretem pár éve , akkor igen, abszolút nyugodtan feküdtem le mellé aludni.

Ha bántott volna a dolog eleve meg se csalom

2022. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Fiatalon meg lattam 1-2 olyan embert, akinek van lelkiismerete. Most mar evek ota egyet sem.
2022. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Elég szomorú, hogy egy kis légyottért kukába dobjátok az egész kapcsolatot, ahelyett hogy megoldást találnátok a problémára. Minek vagytok együtt valakivel, ha szanaszét csaljátok?
2022. júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Az embereknek általában ez teljesen belefér, hiszen nincs lelkiismeretük. Sőt még talán feljebb is helyezik magukat hogy milyen faszák hogy nekik még szeretőjük is van.
2022. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
8. Sajnos pontos a megfogalmazás! 👍
2022. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
36%
Azért nem semmi olyan felpontozott válaszokat látni, ahol az illető szemrebbenés nélkül, büszkeséggel töltve leírja, mindenféle nevetséges "mentséggel" takarózva, hogy neki teljesen rendben van az, hogy félrekefél.
2022. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!