Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt olyan egészségügyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan egészségügyi helyzet ami próbára tette a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van igen. Pánikbeteg vagyok, ez azért sokszor megnehezíti a kapcsolatot. De nagyon szeretjük egymást és a párom mindenben támogat.


24N

2022. júl. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pánikrohamok, depresszió szintén. Mondjuk igyekszem is nem nagyon a hatása alá kerülni - ez kevésbé sikerül sokszor. Sok múlik azon, hogy a barátom nagyon rendes és empatikus velem.
2022. júl. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

nem saját, ismerősöm

férje nemi herpesszel megfertőzte. Később mással is.

2022. júl. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Borderline személyiségzavar, PTSD, depresszió, szorongás, talán OCD, de utóbbi nem 100%
2022. júl. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Endometriózis miatt fogamzásgátlót kellett szednem. A libidóm megszűnt, a szex nagyon fájdalmas lett, pánikbeteg lettem. A másik fél pedig nemi herpeszt hozott haza. Részben ezek miatt is történt meg a szakítás.
2022. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%

Exem

- Titkolt betegsége van(szerintem autista az erzelmek kifejezése valahogy nem megy neki es mintha erintésfobiás is lenne, minden kapcsolatában ilyen, egy idő mulva szoszerint bántalmazásnak éltem meg a hidegségét, de ő ilyen.a testvére is "fura"40 évesen senkije nincs meg stb)

- egyszer vmi daganatot diagnisztizáltak nála azt hitte rák mert 90%-ot mindtak rá neki de joindulatu stb. Amig ki nem műtötték belole, ugy beszélt velem folyton mint egy kutyával, ordítozott, belekötött mindenbe, mintha az lett volna a baja miert ő beteg miert nem én vagy más. Egy gyűlölködő emberré vált. És később mondta el nekem mi van. Hogy ne haragudjak a betegsége igy meg ugy, lehet hormonalis bajokat is okoz, azért ilyen.

Műtét után megnyugudott ugyan, de maradt egy utálkozós rideg ember.


Következő kapcsolatomban, amiben elhalmoznak szeretettel kedvességgel törődéssel döbbentem rá igazán arra, hogy jézusom miben éltem én eddig.

2022. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
*megnyugodott
2022. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon durva dolog nem volt.

De 2 éven belül 2x is kimaradt a szex hosszabb ideig.

Egyszer 1,5 hónapig, mert beteg lettem. Sima megfázásnak indult, de ráment a tüdőmre, és végül Tüdőhörgőgyulladásom lett, konkrètan félpercenként köhögőrohamaim voltak, sokszor hányingerig, hányásig, mikor már egyértelmű lett, hogy ez nem csak megfázás, 3 hétig ittam köptetőt, az segített a legtöbbet. Nehezen kaptam levegőt, csak kicsiket lélegeztem, mélyeket nem tudtam. Feküdni sem tudtam. ülve aludtam a kanapén, mert közben mindkét oldalam iszonyatosan fájt a bordáimnál amolyan izomláz szerűen, gondolom a több hetes köhögéstől. A járás is nehezemre esett. Ezek után még meg is húzódott mindkét oldalam egy egy rossz mozdulat után, ez mégjobban betett, rettenetesen fájt amikor köhögtem, égetett, szúrt az oldalam. Soha életemben nem voltam még ilyen beteg. Maga a betegség is megviselt, de az is szar volt, hogy ilyen állapotban nem tudtunk úgy együtt lenni. Nagyon hiányzott.

Egyszer pedig a férjem robbant le. Egyik napról a másikra erősen fájni kezdett a hasa munka közben, beszólt, hogy szeretne orvoshoz menni, de nem engedték haza merthogy nem volt aki helyettesítse.😡 De megmondta nekik nap végèn, hogy másnap orvoshoz megy.

Másnap elment dokihoz, ő beutalta vizsgálatokra, ott megállapították, hogy vakbélgyulladása van, azonnal műtét, 5 nap kórház, aztán hazajöttünk. Össz vissz 3 hétig nem tudtunk szexelni. Azon aggódtunk nehogy felszakadjanak a varratai. Cseréltem a kötését, fertőtlenítettem a sebet, meg ilyesmi. Varratszedés után engedélyt kapott a sportra, szóval akkortól már újra minden oké volt:)

Egyik sem okozott semmiféle törést a kapcsolatunkban, csak nagyon hiányzott az intim együttlét.

2022. júl. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!