Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom egy hétig bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy hétig bármit megcsinál amit mondok. Tudom hogy ciki, de én már 2 nap alatt kifogytam az ötletekből. Mondanátok párat?

Figyelt kérdés

Szóval, mint ahogy ő is, gondolom más is rögtön a szexre asszociál, de én nem vagyok olyan aki napi 5-ször bírja csinálni :D pár dolgot úgy csináltunk ahogy a legjobban szeretem, de ez is kevés, mert amúgyis bármikor rávehető bármire...

Masszázs, vacsi is megvolt már.. van még ötletetek?


2022. júl. 31. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kitakarította már a házat? Itt az ideje az éves nagytakarításnak 😁
2022. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Szex a csillagos ég alatt.
2022. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Festhet is, meg a konyhában is leteheti az új járólapot. Ablakok tiszták? ha mindent megcsinált, akkor pihenhet.
2022. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Küldd hozzám takarítani😁
2022. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Takarítson, hajtogassa át a ruháim, rendezze színek és évszakok szerint, mossa le az ablakot, vigyen el oda, ahova szeretném, űzze velem a kedvenc hobbim, amit amúgy nem szeret, nézzünk olyan filmet, amilyet én szeretnék, dicsérjen, dicsérjen sokat, kb 5 percenként több különböző területen. Mondja el miért szeret, mik a jó tulajdonságaim, úúú válaszoljon őszintén kérdésekre a jövőnkkel kapcsolatban, meg kb bármire, amire kíváncsi vagyok, pl fantáziált e már valamelyik barátomról, illetve mit gondol, melyik tulajdonságommal a legnehezebb együttélni. Tuti felvetetném videóra is az egyik együttlétünk, hogy visszanézzük, de hogy korrekt legyen, a nő telefonján legyen a felvétel.


Elvinném vásárolni és olyan ruhákat vetetnék neki, amilyen szerintem jól áll neki. Ha ő a férfi, elvinném kozmetikába is szemöldökformálásra, had élvezze kicsit a gyantát a két szemöldöke között. Ha én vagyok a pasi, felvetetnék valami jelmezt vele, vagy videójátékoztatnám:)


Ha pasi, átrendeztetném a szobát is, a bútorok biztos rossz helyen vannak, nézzük meg őket máshol:) Ezen kívül vetetnék vele új ágyneműt, a férfiak borzalmasan választanak ágyneműt, mindig silány a minősége, sosem elég puha, vagy kellemes semleges színű. Megkóstoltatnám vele a kedvenc kajám is, amit sosem akar megkóstolni, pl kagyló, csiga, vagy valami ilyesmi:) Elmehetnénk valami ciki romantikus páros dologra, pl masszázs, vagy arcpakolás, vagy iszapfürdő, vagy halpedikűr:D


De szívesen ledirigálnék egy hetet, hogy minden kényem-kedvem szerint történjen.

2022. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hűha, köszi az ötleteket!


Hogy én milyen hülye vagyok, házimunkára nem is gondoltam..


Pedig lenne mit csinálni.


Na majd holnap kiosztom a feladatokat. Nem biztos hogy erre számított mondjuk... :D

2022. júl. 31. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
na mióta vagytok együtt 1-2 éve ? Azért ilyen eleven még a kis kopé.. majd 3-4-5 év múlva . :DDD
2022. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom , hogy az ember fantázia világa igen tág .

De igazán ti tudjátok , hogy kinek mi a jó , mire vágyik , mi tetszik neki - stb .

Én a saját szemszögemből , be vetnék akár spontán , meglepetés dolgokat .

Lehetne egy romantikus séta , természetben s városban egyaránt .

Természetesen városban inkább este , akár egybekötve egy vacsorával pl.

2022. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!