Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy reagálja le a párod ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálja le a párod ha elfelejtesz valamit, rossz döntést hozol, ha közösen megbeszéltek dolgokat aztán valahogy másképp alakul?

Figyelt kérdés

Ez a te hibád, hibáztat? Egy párkapcsolatban ezek közös felelősségvállalások vagy az egyik felelőssége kizárólag és jogos a hibáztatás?

Ha azt momdja hogy semmit sem csinálok jól akkor én vagyok feledékeny, béna vagy lehet hogy ő túl zsarnok és lekicsinylő?

Nem látom jól magunkat, de lehetetlen hogy ennyire béna lennék amennyire beállít


2022. júl. 31. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami nagyon fontosat felejtek el, akkor puffog egy sort. Odajön és megölel😅

Mik azok a dolgok amiken a párod felhúzza magát?

2022. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

sehogy. Ő is hibázik, és ezt tudja. Max nevetünk, oszt annyi. Mostanában sok hülyeséget csináltam, aminek helyrehozása néhány tízezerbe került..

...a nejem morgott, de nem hisztizett. Így sokkal egyszerűbb az élet. Szeretünk békességben élni.

2022. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Úgy állít be, hogy más ember, más nő ilyenre figyel, hogy ez elkepeszto, ilyet még nem látott. Hogy ő a hulye, hogy azt hitte ezt el tudom intézni, bízott benne hogy ez nem okoz gondot.

Apróságok, úgy gondolnám, de valahogy úgy erezteti, hogy hatalmas gond, a végén persze megbocsát, de addigra már pocsékul érzem magam... van ami pénzbe se kerül max egy újabb forduló, plusz egy két nap. de már úgy érzem mindenben hibázhatok és ez alap is h hibázok. Azt hiszem nem helyes ezt éreznem. Régen is volt ilyen, hogy elfelejtettem valamit, de úgy gondolom h inkább rugalmas vagyok és minden új váratlan helyzetet jól kezelek, a megoldás a lényeg. De elbizonytalanit. Nem tudom hogy jogos e így reagálnia, vagy ez így nem egy egyenrangú kapcsolat

2022. júl. 31. 23:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A mostani párom csak mosolyog, és még ő vigasztal engem, hogy legközelebb jobban megy stb. Vagy nevet, átölel és azt mondja, imád és nem számít, ne csináljak belőle problémát. Vele nagyon boldog vagyok. Ő alapból egy laza, nyugodt típus.

Az előző párjaim hisztiztek ilyenkor, beszóltak, lelkifurdalást okoztak stb.

2022. aug. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nahát, van ilyen is? 😅
2022. aug. 1. 00:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Hasonló van barátnőmmel kapcsolatban.

Egyszerűen én nem értem mit nem lehet felfogni pl azon h kettőnknek ne vásároljon sok élelmiszert v ha vlmit nem ettem eddig nem veszek kóstolásnàl 5 6 dbot mert mi van ha nem ízlik??- majd utána ha jó veszek,de neem...

Vagy azt se értem úgyis tudja h ő azt nem csinálja meg de a kelléket megveszi de utána eszébe se jut mikor van ideje akkor se mert akkor fekszik.

Vagy ha mondom h szólt anyu ezt v azt ne vegyél mert van náluk és hozzuk el, nem ő azért is vesz a boltba..


Na ilyennél mondom azt mint te h

"Úgy állít be, hogy más ember, más nő ilyenre figyel, hogy ez elkepeszto, ilyet még nem látott" és nem is értem

2022. aug. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez lelki bántalmazás.

Én menekülnek.

2022. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én párom (nő) durcizik, aztán bocsánatot kér. Én meg végig röhögök rajta, mert durcásan olyan, mint egy méregmanó 😅
2022. aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos sokan azt a rossz mintát viszik továbbá amit a szüleiktől kaptak. Asszony=Szolga rosszabb esetben lábtörlő is. 🙁

Ha a jelenlegi párod ilyen akkor kívánom hogy minél előbb hagyd el.

Mert idővel csak rosszabb lesz. Verekszik, vagy eladja a házat a fejed felől.

2022. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!