Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan zavar, hogy megnézi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar, hogy megnézi a képeket?

Figyelt kérdés
A férjem ha nyomkodja a telefonjat ha néha odapillantottam, volt, hogy többször észrevettem, hogy megnézni a nők által kirakott/feltöltött képeket. Tegnap este, pl a volt majdnem barátnője képét, amit feltöltött, nem az, hogy csak átsiklott volna felette. Jogosan zavar, holott ott feküdtem mellette..

2022. okt. 12. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
"volt majdnem barátnője" 😆
2022. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Alapesetben azt mondanám ne zavarjon.

De ágyban, mikor ott fekszel mellette, egyáltalán nem kéne a telefonját b..szkurálnia, hanem veled kéne foglalkoznia.

2022. okt. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
és akkor mi van? üdv a 21. században, az emberek egy része aktívan nézegeti, mások miket töltenek fel facebookra.
2022. okt. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
ha meg bármi fűzné a "volt majdnem barátnőhöz", nem kezelné ilyen lazán, hanem titkolná ezerrel és ki sem adná a telefont a kezéből.
2022. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Miért ne nézhetné meg? Neked is vannak szemeid. Ne legyünk már álszentek.
2022. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Nekem olyan baeátom is volt aki mellettem csetelgetett csetoldalakon az én gépemen és nálam.

Megkérdeztem már tőle hogy amugy nem zavarok?

Röhögött.

Tiszavirág életű kapcsolat volt és nem miattam


De férjnek ilyen?

2022. okt. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

Én is megnézem más férfiak képeit, mégsem cserélném le a barátaomat semmiért.


Lehet, hogy egy 193 centis férfi a zsánerem, de ez; a kinézet csak egy dolog.

A barátomra bármikor számíthatok, jó vele a szex, stb.


Nézni meg miért ne?

2022. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

Amikor valaki interneten más nők képeit nézegeti, mikor ott fekszik mellette az, aki csak arra vágyik, hogy átölelje és szexeljen vele, annak nagy zavar van a fejében.

Én a helyedben kivágnám, mint a sz...ó macskát és keresnék helyette olyat, aki nem virtuálisan, hanem valóságosan akar nemi életet élni.

2022. okt. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a barátnőmmel meg is osztjuk egymással szerintünk ki jó pasi/csaj. Mindenkinek van szeme nyilván, ezek apróságok amíg fejlett, szerető kapcsolatban élsz. Ennyi szabaság jár azt mondom. Egy autót is megnézeget az ember, na ez kb ugyan az.
2022. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!