Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi tennétek ha felújítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tennétek ha felújítanátok a házat,de nem lehetne beleszólásotok?

Figyelt kérdés

Mielőtt mindenkomment errol szolna leirom

IGEN dolgozok!

Főnővér vagyok egy korházba

Férjem viszont vállalkozó.

Természetesen párom keresi a többet.



Az én pénzem egy alamizsna az övéhez.

Felújításba vágtunk bele, az árak a csillagos ég, csak azt lehet venni ami páromnak tetszik. Ha olyat nézek ami neki nem tetszik az a válasz hogy ő azt nem veszi meg,akkor vegyem meg én.

Ez esélytelen mikor a fürdőbe csak a dekor csempe lenne majd 2 millió és még a többi sehol.


2023. jan. 27. 12:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ferjjel a kemeny munkaval szerzett fizetesem nem olnem bele kozosbe.
2023. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Ja, de azert kompromisszum kell, ami nem tetszik, azt nem kifizetni nem szokta valaki, hanem nem szeretne nezni sem a hazban.

Elso voltam.

Nagyon keseru vagy, ezert nem lehet eldonteni, mennyire onzo a ferj, mennyire vagy martir.

2023. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
S olyat nem találtok, ami mindkettőtöknek tetszik?
2023. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Azonnali hatállyal mennék válni, ha a férjem kétmilliós dekorcsempét akarna a fürdőbe.
2023. jan. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, nem vagyok ilyen szituban... olyan szakmát választottam, ami jól fizet, nem tudom elképzelni, hogy egy férfi pénzétől függjek, pont az ilyesmiket nem szeretném átélni, és ha annyira nem érdekelné, hogy én jól érzem e magam, el tudjak menni...

Elvileg egy csapat vagytok, társak, kompromisszumot kellene keresni, valamit amivel mindketten kibékültök. Tudtok beszélgetni erről, vagy az sem megy?

2023. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Férjet cserélnék, vagy elengedném az ennyire drága csempét, ha nem találok olyat, ami közös döntéssel lesz megfelelő. Addig nyújtózkodj egyébként, ameddig a takaród ér.

Üdv. egy nővér.

2023. jan. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

Én nem hagynám, hogy a férfi döntsön mindenben, nálam olyan nem létezik.

És nem élnek olyan házban, ami nekem nem tetszik, mert minden az ő ízlésére lett csinálva, nem érezném otthonomnak

2023. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A fizetesunktol fuggetlenul egyutt szoktuk megbeszelni, mit vegyunk. Ahogy valaki irta, ha az egyikunknek nem tetszik valami, akkor nem az van, hogy a masik megveszi. Hanem akkor nezunk mast. Ha tetszene, de irrealisan draga, akkor nezunk hasonlot olcsobban.
2023. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Eleg szanalmas a ferjed. Sajat elkepzeleseit akarja megvalositeni, de tiedet nem
2023. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Kérlek titeket ne az árat ragadjátok ki a kérdésemből.

Vallalkozó,neki 2 millio nem annyi mint egy átlag embernek.

Énis a töredékét keresem. Keményebben dolgozok mint ő azt érzem,megis én kapom a kevesebb fizetést.

Nekem is természetesen tetszenek azok a csempék amiket nézük,ezek a prémium lapok nevezzük így,ezeket az én fizetésemből max álmomba vehetném meg.

Sajnos nem csak a csempe,hanem meg sok más van amibe nem biztos hogy egyezik majd a véleményünk.

Én jobban szeretem az egyszerűbb,letisztult dolgokat.

Párom a feltűnöbb,hozzánem érő szemmel is látható drága dolgokat.

2023. jan. 27. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!