Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Gyermektelenek, akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermektelenek, akartok gyereket vállalni ebbe a világba?

Figyelt kérdés

2023. febr. 4. 19:15
A kérdező szavazást indított:
Igen akarok majd.
Nem, ezt már eldöntöttem és tartom is magam hozzá.
74 szavazat
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem a világ a bajom, csak simán nem kell az életembe.
2023. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
47%
Milyen világban? A történelem során eddig csak rosszabb világ volt, mégis születtek gyerekek és nem haltunk ki.
2023. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
72%

Már 20 éves korom körül eldöntöttem hogy nem akarok, egyszerűen nem látom értelmét.


30F

2023. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
70%

Semmiképpen.

A világ fos, én meg rossz szülő lennék.

2023. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
75%

Én nagyon szerettem volna az első párkapcsolatom alatt, kb 24 évesen, aztán az kudarcba fulladt és egyedül maradtam. Azóta volt egy másik hosszú kapcsolatom, de ott már elbizonytalanodtam. Mindig is egyedül tartottam fenn magam, amíg kapcsolatban voltam, akkor sem fogadtam el semmiféle anyagi támogatást. De igazából rájöttem, hogy három munkával élek albérletben, nem örököltem sajnos, és a szüleim sem tudtak soha támogatni, és hiába gürcölök, lassan 30 évesen be kell látnom, hogy sosem lesz saját lakásom. Én albérletbe biztos hogy nem szülök, úgy hogy több helyen kell dolgoznom hogy fenn tartsam. Csak egy olyan társsal tudnám elképzelni, akivel anyagilag is jól boldogulnánk ketten, és érzelmileg is mellettem lenne, illetve a gyereke mellett. Na most mire ez mind összejön valószínűleg rég meddő leszek, vagy meghalok.

Jelenleg semmi esélyt nem látok rá, elég magamat fenntartanom, így is beledöglök a melóba. 29 vagyok.

2023. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
22%
Ebbe a világbe nem, de a midikoriánok közé igen
2023. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
76%

Semmilyen világban nem akarok gyermeket vállalni, nem véletlenül vagyok gyermektelen. :D


37/N

2023. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
22%
Akkor szabadon szexelsz
2023. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 Hans Pötterman ***** válasza:
66%
Akartam,de már elbizonytalanodtam. Még várunk kicsit mi sül ki ebből az egészből ami most körbevesz, aztán meglátjuk
2023. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
39%
Legyen gyereke annak a rétegnek, amelyiknek az állam erre pénzt is ad (Orsós, Kolompár, Sztojka, Góman klánok)
2023. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!