Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Érdemes várnom rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várnom rá?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve leszünk együtt, de úgy érzem leragadtunk egy szinten. Általában hétvégente találkozunk, de van, hogy csak kéthetente mert akkor is dolgozik, én pedig hétköznap. Régebben nyáron volt, hogy egy hónapot is együtt töltöttünk de mostanában jó ha egy évben két-háromszor előfordul, hogy 2 napnál többet is együtt töltünk. Nem rég felvetettem, hogy újítsuk fel a szobáját, vásároljunk együtt bútorokat, aztán ha majd egyszer kész lesz utána beszélhetnénk összeköltözésről, ő viszont még arról sem akar hallani, hogy közösen vásároljunk valamit, mert mi lesz ha szakítunk... Azt is mondta, hogy ő még fiatalnak érzi magát ehhez és, hogy nem szokott ennyire előretervezni. Ezután többször szóbahoztam még, de mindig az a vége, hogy megsértődik. Most azt mondtam neki, hogy maximum egy évet várok még aztán ne húzza az időm, ha nem szeretne komolyabban semmit tőlem. Én 21 leszek ő pedig 24 lesz lassan. Úgy érzem a kapcsolatunk fog rámenni erre előbb utóbb :( Most nem erőltetem ezt a témát csak várok, de félek feleslegesen :/

2023. febr. 6. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mire akarsz várni? Ez nem kapcsolat.
2023. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez szerintem nem érdemes nagy reményeket fűznöd.

Voltam így, igaz, kicsit idősebb koromban.Az évek teltek,mi meg csak összejártunk hétvégén úgymond.Csak pazarlod az idődet!...

2023. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, mindketten dolgoztok. Ezek után, egy 4 éves kapcsolatnál (ha nem más településen laktok, tehát nem kell valakinek állást változtatnia az összeköltözéshez) már együtt kéne élnetek.

Nagyon jelzés értékű, hogy azt hozta fel érvként, "mi van, ha szakítotok". Ha te szorgalmazod az együttélést, ez nem valószínű. Eszerint akkor ő nem biztos az érzéseiben.

Szerintem se várj sokat rá (és tőle).

2023. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Más településen élünk, de állást maximum nekem kellene váltanom (és fogok is bár nem ez az oka) így ez nem kizáró ok :( A kapcsolatunk ezen kívül teljesen jól működik, hasonló érdeklődés, törődik velem és gyakran mondja, hogy szeret csak ez az összeköltözés a gond. Még egyszer megpróbálok vele beszélni erről aztán, ha nem akkor jobb ha külön folytatjuk :/ Köszi a válaszokat, kicsit már úgy éreztem, mintha én erőltetném ennyire görcsösen a dolgokat és mintha velem lenne gond, de nem normális ahogyan látja a dolgokat ennyi idő után. Ez nagyon elszomrít mert én tényleg őszintén szeretem és képes lennék elköteleződni.
2023. febr. 6. 21:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 6.5 év évig vártam, és utána szakítottam. Azt javaslom ne várj ennyit.

Már 43 évesek vagyunk,ő azóta is az anyjával lakik 😃

2023. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ^^
2023. febr. 6. 22:12
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog rámenni a kapcsolatotok, azon már túl vagytok. Ha komolyan gondolná, akkor fel sem merülne benne, hogy "mi lesz, ha szakítunk".
2023. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Elköteleződni? Mr. Mi Lesz Ha Szakítunk? Képzelem 30 évesen is még dúskál majd a szingliségben, kalandokban, pár hónapos laza kapcsolatokban. Nem baj ez! Csak ő nem olyan mint te, nem gondolkodik elköteleződésen. Ha 4 év veled nem hozta ki belőle, felesleges még egyet várni! Hidd el, nem lesz változás. Majd amikor elhagyod lehet a hirtelen változástól, és hogy kiszaladt a kezéből az irányítás, változás áll be az életében majd lehet elkezd sírni, ígérgetni, hogy ne menj el! De ha akarta volna, összeköltöztetek volna már! De nem akarja.
2023. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"ő viszont még arról sem akar hallani, hogy közösen vásároljunk valamit, mert mi lesz ha szakítunk..."

Te ilyennel el tudnád képzelni az összeköltözést?


"Általában hétvégente találkozunk, de van, hogy csak kéthetente"

Gondolom akkor megtörténik, aminek meg kell, aztán mindenki megy a maga útjára.

Te ez nem kapcsolat.

Jobban mondva az, szexkapcsolat...

Időpazarlás.. te komolyra vágysz.

2023. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy adj meg neki egy evet. Minek? Egy ev mulva sem lesz valtozas. Egy ev mulva pedig 5 ev fog kimenni a kukaba. En a helyedben mar most szakitanek.
2023. febr. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!